הכוחות בזירת האירוע

הרצח וההתאבדות בשרון: "איש לא העלה את האפשרות שמשהו כזה יכול לקרות"

לאחר המקרה הקשה בבית יהושע פירט דובר מחוז מרכז במשטרה על האירוע. "ניהלנו אחריו מצוד, מדובר במשפחה נורמטיבית"
מערכת כאן חדשות
27 בפברואר 2018
08:41

דובר מחוז מרכז במשטרת ישראל, ניצב משנה עמי בן דוד, סיפר הבוקר (שלישי) על התפתחות האירועים שהובילו למקרה הרצח וההתאבדות אמש של אילן גדסי ובנו סמוך לבית יהושע. בראיון לתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב' אמר בן דוד כי "גם בני משפחה שנקראו להעיד במהלך המצוד לא העלו את האפשרות שמשהו כזה יכול לקרות".

"היה מתח בין בני הזוג שהסתים בפציעת האישה", פירט בן דוד. "ניהלנו מצוד אחריו, עד שקיבלנו את ההודעה על אדם שנפגע על המסילה. אנחנו מעריכים שהוא הביא למותו של בנו עוד לפני כן. מדובר במשפחה נורמטיבית, והם לא היו מוכרים למשטרה או לשירותי הרווחה".

ניצב משנה בן דוד הוסיף כי "האישה אושפזה לטיפול במצב קל, לאורך כל ניהול המצוד אבטחנו אותה. כדי לוודא שגדסי לא יגיע גם לבית החולים".

אילן גדסי, תושב רעננה בן 49, חשוד שרצח אתמול בערב את בנו, בן שלוש וחצי, ולאחר מכן התאבד, כשזינק אל מסילת הרכבת סמוך לתחנת הרכבת בית יהושע. על גופת בנו שאותרה בסמוך לפסי הרכבת נמצאו חבלות קשות.

לפי החשד גדסי דקר יום קודם לכן את אשתו ופצע אותה פצעים קלים. לאחר מכן הוא נמלט עם בנו מהבית. יש לציין כי המשטרה לא הודיעה על כך שגדסי נמלט עם הפעוט ולא ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחריהם.