(עיצוב: אורנה רייטשטיין)

אתם יכולים לשלם לבנק שלכם פחות

הבנק יישלח לכם היום את תעודת הזהות הבנקאית שלכם, שתגלה בדיוק כמה אתם משלמים לו. אנחנו יכולים לעזור לכם לשלם פחות
הילה ויסברג
28 בפברואר 2018
11:22
עודכן ב 12 מרץ 12:34

יש לכם מושג כמה אתם משלמים לבנק? עכשיו אתם יכולים לגלות את התשובה לכך. הבנק שלכם ישלח לכם היום הודעה חשובה מאוד: תעודת הזהות הבנקאית שלכם. מדובר במסמך היחידי שמאפשר לכם לגלות בצורה ברורה כמה בדיוק שילמתם לבנק בשנה החולפת על הכל - על דמי כרטיס על כרטיסי האשראי, על עמלות עו"ש וניירות ערך וגם כמה בדיוק עולה לכם הריבית על המינוס - ותאמינו לנו, אתם הולכים להיות מופתעים מאוד מכמה שהמינוס שלכם יקר.


אז מה אתם צריכים לעשות עכשיו? תיכנסו לאתר של הבנק שלכם, תעודת הזהות הבנקאית אמורה לחכות לכם בתיבת הדואר באתר. תקראו אותה טוב ואז תפנו לבנק שלכם ותדרשו לשלם פחות. אתם יכולים לשלם אפס על דמי כרטיס האשראי וגם את העמלות על העו"ש אפשר להוריד לאפס. אפילו הריבית על המינוס יכולה להיות נמוכה יותר. הבנק לא מוכן? אז תיקחו את תעודת הזהות הבנקאית שלכם ותלכו לבנקים מתחרים. הם יכולים להציע לכם תנאים טובים יותר. אם זה קורה, פשוט תעברו בנק. זה פחות מסובך ממה שרובנו חושבים.

יש לכם שאלות? יש משהו שאתם לא מבינים בתעודת הזהות הבנקאית? רוצים להתייעץ איתנו או להבין אם מה שאתם משלמים לבנק זה יותר מדי? אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך דף הפייסבוק "כאן כלכלי" או דרך המייל: calcali@kan.org.il.