תיכון אורט רונסון בעוספיה אחרי ההשחתה

חשד: השחיתו את בית ספרם בגלל ביטול הטיול השנתי

כ-15 תלמידי י"ב בתיכון אורט רונסון שבעוספיה ניפצו הלילה חלונות ומסכים, שברו דלתות וריססו על הקירות. בית הספר הושבת ליום אחד, ומהנהלה נמסר כי "מדובר באירוע יוצא דופן וחמור"
מורן שכניק
11 במרץ 2018
17:20

כ-15 תלמידי כיתה י"ב בתיכון אורט רונסון שבעוספיה השחיתו הלילה (ראשון) על פי החשד את בית ספרם. הם הגיעו למקום כשהם רעולי פנים, שברו דלתות, ניפצו חלונות ומסכי מחשב וריססו כתובות רבות על קירות המבנה.


במשטרה חושדים כי הנערים זעמו על ביטול הטיול השנתי של שכבת י"ב וביצעו את הנזק כנקמה. לאחר שהתגלו ממדי ההשחתה הושבת הבוקר בית הספר, אך הוא ישוב לפעול מחר.

מהנהלת המוסד נמסר כי "מדובר באירוע יוצא דופן וחמור. המעשה נעשה ככל הנראה כמחאה על המרת הטיול השנתי של יומיים לשלושה טיולים חד יומיים, ששניים מהם כבר יצאו אל הפועל. זאת כחלק מתכנית פדגוגית רב שנתית שמתקיימת בבית הספר.

"המקרה מטופל על ידי הצוות החינוכי של בית הספר ובשיתוף פעולה עם הגורמים בקהילה וברשות. בנוסף, נבנתה תכנית התערבות שתכלול שיחות עם תלמידי בית הספר ושיעורים שיוקדשו להבנת חומרת האירוע. בית הספר מגנה התנהגות אלימה מכל סוג ונוקט במדיניות של אפס סבלנות כלפיה. מחר הלימודים יתקיימו כרגיל".