צוות ביוטי, נטע ברזילי

והדוז פואה הולך ל...סטיילינג

הסטייליסט איתי בצלאלי מנמק את הבחירות שמאחורי התלבושות ב-TOY
טור אישי
18 במרץ 2018
12:00

מעל 6 מיליון צפיות בתוך שבוע, אינספור תגובות, וגם הרבה מאוד מחמאות על הסטיילינג וההופעה החיצונית של נטע ברזילי. הסטייליסט איתי בצלאלי, מי שאחראי על הלוקים השונים בקליפ יחד עם המאפר ערן ישראלי ומעצב השיער אסי שדה, חולק כמה מהסודות הצבעוניים של TOY. 

הקליפ עשה המון רעש, ולאחר שהוא שודר קיבלתי הרבה מאוד הודעות וטלפונים. כשיואב צפיר סיפר לי שעושים קליפ מטורף, הוא אמר לי שהרבה מזה יהיה תלוי בלוקים, וזה הכניס אותי לדרייב מטורף לעשות מזה משהו שבאמת לא נעשה, לעשות מזה משהו שהוא חו"ל, ללכת על גדול.

יצא לי כבר להלביש לאירוויזיון את נדב גדג', חובי סטאר ואמרי זיו. על כולם דיברו - אצל נדב דיברו על הנעליים, אצל חובי דיברו על כל הסברובסקי שהיה לו בנעליים, בכפפות ובחולצה, אצל אמרי דיברו על החולצה השקופה. אבל אצל נטע זה היה בעוצמה הכי גדולה.

לוק הקימונו (צילום: דניאל קמינסקי) זה הלוק שהלכנו עליו במהלך כל העונה של ''הכוכב הבא'', וזה לוק שמאוד מאוד מתאים לנטע. הקימונו הצבעוני הזה הוא של מעצבת צעירה ומאוד מוכשרת בתחילת דרכה, ״שחר אבנט״. 

בצלאלי. הלביש כבר את האירוויזיוניסטים נדב גדג', חובי סטאר ואמרי זיו

הרבה לפני שהיה שיר, אני ונטע התחלנו לעבוד על סקיצות לאירוויזיון במסגרת ''הכוכב הבא'' כי אנחנו מאוד אוהבים אופנה ואנחנו מתחברים מאוד טוב. נטע היא חלק בלתי נפרד מכל לוק. אי אפשר לבוא לנטע עם שמלה ולהגיד לה ''תלבשי את זה וזהו'', יש קונספט שהיא צריכה לבנות אותו איתך. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אסי שדה הספר וערן ישראלי המאפר, זו עבודת צוות וחייב להיות תיאום מושלם. אנחנו חושבים ביחד על כל לוק, על הפאה, על הבגד, על השמלה, על השיער, על האיפור, בונים את הלוקים ביחד, לכן זה יוצא כזה מדויק.  

גם השמלה הזאות היא סוג של קימונו. שמלה של אלון ליבנה שעשויה מרצועות של דבק מסקינטייפ שחור וצהוב. נטע היא מאוד ורסטילית, היא נכנסת להמון סגנונות, אבל מה שמנחה אותנו זה שלוש מילים: ריהאנה וניקי מינאז'. זה הוויב. 

כשנטע לובשת בגד שעושה לה את זה, זה עובר בשירה, בתנועה, בכל כך הרבה דברים.

נטע מושכת תשומת לב גם ככה, אבל כל בגד שהיא לובשת חייב להיות עם סטייל, היא חייבת להרגיש בו הכי טוב בעולם. אני לא יודע איך להסביר את זה, אבל כשנטע לובשת בגד שעושה לה את זה, זה עובר בשירה, בתנועה, בכל כך הרבה דברים. אני יכול להבטיח שאני לא הולך להקל ראש בעניין של האירוויזיון, זה לא נאמבר בכוכב הבא שאתה אומר ''אוקיי, השמלה לא הייתה משהו'', פה אנחנו חייבים לעשות בגד של מנצחת, כי היא הולכת לנצח. 

זה הלוק האדום שהוא כולו של המעצבת ״ים יגודייב״ בשילוב עם עגילי ענק של קרן וולף. פה נטע בלוק מאוד שונה מהקימונו. זה כיף שהיא יכולה ללבוש כל כך הרבה סגנונות שונים ולהחזיק את הלוקים בצורה גאונית ממש. 

זה לוק שנטע מאוד רצתה והתעקשה עליו. הקפוצ'ון ההיסטרי הזה הוא של ''ששון קדם'' מעצב. 

וכמובן איך אפשר בלי הלוק של הפיה. שמלה של בוגרת שנקר ''דניאל כוכבי''. רציתי לוקים שונים זה מזה, ויש משהו בשמלה הזו שהוא כל כולו רוך ועדינות. גם בקליפ השמלה מופיעה בקטע השקט יותר של השיר.