צפו בריבלין מברך את נטע ברזילי לפני הגמר: "מדינה שלמה מאחוריך"

נשיא המדינה שוחח עם הנציגה הישראלית באירוויזיון שעה קלה לפני שהיא עולה לבמה. "אנחנו גאים בך, לא משנה מה תהיה התוצאה", אמר לה ריבלין. רגב: "מחזיקים לך אצבעות"
אוריה אלקיים ונוב ראובני
12 במאי 2018
22:26

הנשיא ראובן ריבלין שוחח הערב (שבת) עם נטע ברזילי רגע לפני גמר האירוויזיון. "נטע היקרה שלנו, רציתי לדבר איתך לפני שהכול מתחיל, כדי להגיד לך כמה אנחנו גאים בך, לא משנה מה תהיה התוצאה היום בלילה", אמר הנשיא. "כשאת עולה הערב, תזכרי - את לרגע לא לבד, מדינה שלמה מאחורייך. מירושלים, ממני ומנחמה אני שולח לך 'דוז פואה'".

ריבלין אמר כי לנציגה הישראלית כי היא המנצחת האמיתית - ללא קשר לתוצאה. "את יוצרת מוכשרת ומופלאה, שמציבה את מדינת ישראל בקדמת הבמה של היצירה בכל העולם, ואני רוצה להגיד לך תודה על הדרך שעשית עד עכשיו. לא משנה מה תהיה התוצאה הערב - את עבור כולנו סמל לניצחון".

ברזילי הודתה לריבלין בהתרגשות. "אני מרגישה מצוין", אמרה, "אנחנו במתח, אבל אנחנו עושים עבודה מטורפת כל המשלחת. כולם מרימים לי ודואגים שאהיה באנרגיה הכי טובה שיש ואני שומרת על קור רוח. יאללה נעשה את זה, קטן עלינו".

שרת התרבות והספורט מירי רגב פרסמה הערב סרטון ובו היא נראית ליד הנציגה הישראלית לאירוויזיון, ומאחלת לה בהצלחה. "בעזרת השם, בשנה הבאה בירושלים", אמרה לה.