Courtney Barnett
יח"צ

בחירות העורכים - כאן 88 | 5.6.2018

עדכון אחרון 5.6.2018
מערכת כאן
05 ביוני 2018
14:28

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט חדש בספוטיפיי.

קובארי - איילות

מסתמן שזו תקופה עמוסה בחייה של המוזיקאית והשחקנית אביגייל קובארי (אורי ואלה). בימים אלו מושק הסרט "פרה אדומה", בכיכובה לצד גל תורן ובקרוב הלהקה שלה, קובארי, מוציאה אלבום חדש בשם "בת זקונים". אם עוד לא התאהבתם בה זה הזמן. היא כותבת שירים נדירה ומקורית ובשירה החדש "איילות", עם לחן שעושה קוואצ' בלב, היא שרה בצורה חשופה וכנה על היחסים עם אביה והרגלים קטנים שמייצרים רגעים גדולים. (האזינו לקובארי גם בפרויקט "מכונת הזמן" שלנו).

Iogi - Magic Trick

המוזיקאי "יוגי" (יוגב גלוסמן), החל לנגן בכינור בגיל שבע ופיתח את היכולת לנגן כמעט על כל כלי שתתנו לו. את הכינור שלו שמעתם לבטח בשיריו של תומר ישעיהו ובשנים האחרונות הוא מנגן בתפקידים שונים אצל שורה מרשימה של יוצרים ישראלים ובהם יוני רכטר, עידן רייכל, שלמה יידוב, מיקה קרני ועוד. בשעה טובה הוא הוציא עכשיו אלבום סולו חדש בלייבל הישראלי Raw Tapes ובהפקת Nomok. באלבום שנקרא The Ceiling משתתפים גם ספי ציזלינג ואמיר ברסלר.

The Sheepdogs -  I'm Just Waiting for My Time 

לפני כחודשיים דיברנו על The Sheepdogs וחגגנו את קיומן של להקות כאלו ששומרות על גחלת הרוקנרול והדיסטורשן. אם אתם תוהים למה הם נקראים "כלבי הרועים", אז כשסולן וגיטריסט הלהקה, יואן קארי, היה תינוק הוא יצא מדלת הבית הפתוח אל הרחוב ונעלם לאמו. כשהיא יצאה מבוהלת לרחוב כדי לחפש אותו היא מצאה אותו עם כלב רועים ששמר עליו. הלהקה הקנדית נוסדה בשנת 2006 ואלבומה החדש Changing Colours מומלץ בחום לכל מי שמתגעגע לשנות ה-70.

Courtney Barnett - Need a Little Time

אחרי שיתוף הפעולה שלה עם קורט וייל שכיכב אצלנו בסיכום שנת 2017, קורטני ברנט האוסטרלית חזרה אלינו במאי עם אלבום סולו שני. Tell Me How You Really Feel הוקלט עם הרכב ההופעות הקבוע של ברנט לצד הופעות אורח של האחיות קים וקלי דיל (Pixies, The Breeders). בין היתר, האלבום עוסק לא מעט בציפיות שיש לנו הקהל מהמוזיקאים ובלחץ לעמוד בציפיות הללו. השיר Need a Little Time הוא מן הסתם שיר על פסק זמן, אך לא בהכרח רק בזוגיות רומנטית אלא אולי גם בפסק זמן במערכת היחסים בין מוזיקאי והקהל שלו?

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

איה זהבי פייגלין – איילת אהבים
אלדד ציטרין – Three Old Words
אלון עדר ולהקה – אישה שלי
האחיות לוז – Time Tale
היללה - Sparrows Of Merrit Island
Dirty Fly – All That's Left
Arctic Monkeys – Four Out Of Five
Father John Misty – Disappointing Diamonds Are the Rarest of Them All
Gaz Coombes – Walk The Walk
Jasper Steverlinck - That's Not How Dreams Are Made
Johnny Marr – Hi Hello
Ray Lamontagne - Such a Simple Thing
Shannon Shaw – Broke My Own

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)