יובל המבולבל בהופעה

פרסום ראשון: יובל המבולבל נחקר לפני כשנה בחשד לשימוש בסמים

שני סוחרי סמים שנעצרו באילת סיפרו בחקירתם במשטרה כי כוכב הילדים היה בין לקוחותיהם. הוא נחקר, ולאחר שהוגש נגדם כתב אישום, הפך לעד תביעה נגדם
איציק זוארץ
06 ביוני 2018
21:12

יובל המבולבל, שנחקר היום (רביעי) במשטרה בחשד שרכש קוקאין, נחקר כבר לפני כשנה בחשד לשימוש בסמים - כך נודע לכאן חדשות. שני סוחרי סמים מאילת שנעצרו סיפרו בחקירתם כי בין שאר לקוחותיהם היה גם כוכב הילדים, ששמו האמיתי הוא יובל שם טוב. 


השניים סיפרו כי כשביקר בעיר הדרומית רכש מהם שם טוב את הסם. הוא נקרא לחקירה במשטרה. לאחר שהוחלט בפרקליטות להגיש כתב אישום נגד שני סוחרי הסמים, הפך שם טוב לעד תביעה נגדם.

היום חשפה המשטרה כי שם טוב, נחקר בחשד למעורבות בפרשת סחר בסמים. על פי החשד הוא נמנה עם רשימת הלקוחות של רשת להפצת קוקאין בכל הארץ. הוא הודה בחקירתו כי רכש בכמה הזדמנויות את הסם, וטען שמדובר ברכישה לשימוש עצמי.

מטעם משרדו של יובל שם טוב נמסר כי בשבוע שעבר נקרא לתשאול בסוגיה הקשורה באדם אחר ואף בחר להגיע לתשאול ללא ליווי משפטי. יובל שיתף פעולה באופן מלא ולאחר מכן שב לשגרת יומו ועבודתו המשמחת רבים מילדי ישראל.
עורכי דינו של שם טוב, ינון היימן, רונן חליוה ואביעד חייט מסרו כי כבר כעת, בשלב מוקדם זה, ניתן לקבוע כי מדובר באירוע מינורי וכי נהיר לכל, שאם לא היה מדובר באדם מפורסם, המקרה לא היה מגיע כלל למחוזות שהגיע. "אנו סמוכים כי מר שם טוב נקלע לפרשיה לא לו".