צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

חשד לאונס בקריות: בן 50 הכניס את בתו החורגת להריון

הנערה בת ה-12 הגיעה לבית החולים בעקבות תלונות על כאבי בטן, שם התגלה כי היא הרה. בדיקת ד.נ.א שנלקחה מהעובר שהפילה, העלתה את החשד כי אביה החורג עומד מאחורי המעשה
ניצן גלוסמן
15 ביוני 2018
09:43
עודכן ב 11:47

תושב הקריות בן 50 נעצר בחשד שאנס את בתה בת ה-12 של זוגתו ואף הכניס אותה להריון. הוא הובא הבוקר (שישי) לבית משפט השלום בחיפה ומעצרו הוארך עד יום שלישי.

החשד לאונס עלה לאחר שהילדה הגיעה לבית החולים לפני כשבוע כשהיא מתלוננת על כאבי בטן. בתום בדיקות רפואיות התגלה כי היא הרה. לאחר שעברה הפלה, נלקחה מהעובר בדיקת ד.נ.א שהעלתה חשד כי האב של התינוק הוא אביה החורג.

מהעירייה נמסר שהמשפחה לא הייתה מוכרת לרשויות הרווחה ולא טופלה על ידם עד שהתגלה המקרה. ברגע שנחשפו החשדות, הרשויות נכנסו לתמונה והם מלווים את המשפחה. הילדה הועברה לפי שעה לידיה של משפחת אומנה.


לפני כחמישה חודשים הוגש כתב אישום נגד אב מירושלים בגין מאות מעשי אונס, סדום ומעשים מגונים שנהג לבצע בבתו מאז שהייתה בת 12 ולמשך שש שנים. האב מואשם כי גם תיעד חלק מהמעשים בעשרות סרטוני וידאו וביותר מ-1,400 תמונות שנמצאו ברשותו.

מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים עלה כי האיש נהג לאנוס את בתו במקומות שונים ברחבי ביתם שבבירה, כולל חדר השינה והממ"ד. כמו כן, מתואר כיצד הוא הסביר לבת כי כלל לא אהב אותה לאחר שנולדה, והחל לפתח אליה רגשות רק כאשר "החל להסתכל עליה בצורה מינית".

מעשיו של האב נמשכו עד כשבוע לפני גיוסה של הבת לצה"ל. בפרקליטות קבעו בסיכום כתב האישום כי "בכל התקופה האמורה, התעלל הנאשם גופנית, נפשית ומינית בקטינה עליה היה אחראי", וביקשו להותירו במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.