מעצר, אילוסטרציה
צילום: יוסי זמיר ואוליבייה פיטוסי, פלאש 90

שבע שנות מאסר לאב שתקף מינית את בתו והכה את אשתו וילדיו

בית המשפט גזר על האב, בן 50, גם קנס על סך 100 אלף שקלים. הוא תקף את בתו כמה פעמים כשהייתה כבת 12
שלי טפיירו
19 ביוני 2018
17:35

בית המשפט המחוזי בלוד גזר היום (שלישי) שבע שנות מאסר על אב כבן 50 שביצע מעשים מגונים בביתו הקטינה, ותקף את אשתו וילדיו הקטינים. הוא הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון בשלושת האישומים. בנוסף נגזר עליו מאסר על תנאי והוא ישלם פיצוי לבתו על סך 100 אלף שקלים.

לפי כתב האישום האב תקף מינית את בתו בהזדמנויות שונות במהלך השנים 2015 ו-2016, כשהיא הייתה כבת 12. בכמה מקרים, בדרך כלל בימי שישי בערב, הוא נהג לשתות משקאות משכרים ולשכב במיטתו, שם ביצע בה מעשים מגונים.

בנוסף לכך הוא נהג לצעוק על ילדיו הקטנים, לקלל אותם ולהכות אותם גם באמצעות חגורה ומקל. כתוצאה מכך נגרמו לילדים סימני חבלה. כמו כן, בין השנים 2009 ל-2016 היכה הנאשם את ילדיו הקטינים בעשרה מקרים שונים בגלל שלטענתו הם התחצפו. 

עוד צוין בכתב האישום כי בשנת 2013 תקף האיש את אשתו לאחר ששתה לשוכרה והיא סירבה לישון איתו בחדר. היא לקחה את בנה התינוק והלכה לחדר הילדים. האב לקח את התינוק מידיה, תפס אותו בחולצתו. לאחר שהיא ביקשה ממנו להפסיק, הוא הניח את התינוק וסטר לה.

מוקדם יותר היום האריך בית המשפט השלום בקריות את מעצרו של תושב הקריות בן 50, החשוד באונס בתו החורגת, בת ה-12, שנכנסה להיריון כתוצאה מכך. הוא נעצר בסוף השבוע לאחר שהילדה הגיעה לבית חולים ועברה הפלה.