טנזניה
צילום: אי-פי

צעיר ישראלי נהרג בתאונת דרכים בזנזיבר

הצעיר בן 19 רכב על אופנוע ונהרג מפגיעת משאית. קונסול ישראל בקניה והמחלקה לישראלים בחו"ל במשרד החוץ פועלים להשבת גופתו לישראל
יערה שפירא
20 ביוני 2018
18:43

צעיר ישראלי בן 19 נהרג הבוקר (רביעי) בתאונת דרכים בזנזיבר. הצעיר רכב על אופנוע ונהרג מפגיעת משאית. הודעה נמסרה למשפחתו. קונסול ישראל בניירובי שבקניה מיכאל בוזגלו והמחלקה לישראלים בחו"ל במשרד החוץ פועלים להשבת גופתו לישראל.

לפני כחודשיים נהרג טל בר, צעיר ישראלי בן 23, בתאונת טרקטורון סמוך ללה פאס, בירת בוליביה. הוא רכב על כלי הרכב בשולי העיר והתהפך לאחר שהתנגש ברכב אחר. 

לפני כשנה נהרג דור ג'יאן, בן 23 מקריית אונו, בתאונת טרקטורון בעמק הירח בבוליביה. לאחר שסיים את שירותו הצבאי בתותחנים, יצא ג'יאן עם ארבעה חברי ילדות לטיול באמריקה הדרומית. הוא נהרג לאחר שהידרדר לתהום.

באוקטובר 2017 נהרג דני נחום, מדריך תיירים ישראלי בן 60, בתאונת דרכים בבישקק, בירת קירגיזסטן. הוא הותיר אחריו אישה וארבעה ילדים, ששלושה מהם מתגוררים בחולון. נחום עבד כמדריך תיירים וגם כמחלץ בחברת חיליק מגנוס. הוא סייע במאמצי החילוץ של הילה ליבנה, שנעדרה ימים ארוכים גם כן בקירגיזסטן עד שגופתה נמצאה בסוף ספטמבר באותה שנה.