החיפושים אחר אופירה חיים
מאיר וקנין, פלאש 90

גופת הנעדרת מתל מונד נמצאה בחצר ביתה

אחרי יותר משבועיים של היעדרות, המשטרה איתרה את גופתה של אופירה חיים, שנשלחה לזיהוי סופי באבו כביר. עדויות נגבות מקרובי משפחתה. אחותה אמרה לכאן חדשות: "היא לא פחדה מאף אחד, אני לא מאמינה שזה הסוף שלה"
שרון עידן
10 ביולי 2018
12:00
עודכן ב 15:03

המשטרה הודיעה הבוקר (שלישי) כי מצאה גופה, החשודה כגופתה של הנעדרת אופירה חיים מתל מונד. הגופה, שנמצאה בחצר ביתה, נשלחה לזיהוי סופי במכון לרפואה משפטית באבו כביר, כשהמשטרה חושדת כי מדובר ברצח וגובה עדויות מהמשפחה.

אחותה של חיים, איילה, אמרה לכאן חדשות לאחר מציאת הגופה: "אנחנו לא יודעים מה קרה. אני לא מאמינה שזה הסוף של אחותי. שככה תמות הבחורה החזקה והדומיננטית?"


חיים, בת 56, הוכרזה נעדרת לפני יותר משבועיים, ומאז נערכו חיפושים אינטנסיביים באזור מגוריה כדי לאתרה. הבוקר, בעקבות הערכת מצב, נערכו חיפוש וחפירות נוספים והגופה נמצאה.


"מיד עם קבלת התלונה על היעדרה, ביצעה המשטרה חיפושים ופתחה בחקירה אודות היעלמותה". אתמול ביצעה משטרת ישראל הערכת מצב, שבעקבותיה הגיעו הבוקר שוטרים וצוותי זיהוי פלילי לבצע חיפוש וחפירות סמוך למקום מגוריה", נמסר מהמשטרה.

"כפי שחשדו במשטרה, במהלך החיפושים נמצאה גופה החשודה כגופת הנעדרת. ככל שיאושר החשד כי מדובר בגופתה של אופירה חיים הרי שמדובר בחקירת רצח".

חיים, אם לשלוש בנות, נראתה לאחרונה באזור נתניה ב-22 ביוני. ביום העילמותה נמצאו במכוניתה מוצרי כיבוד ומשקאות שרכשה עבור אירוע חברתי, ומכשיר הטלפון שלה - שהיה כבוי.