מיטל מיכאלי
יח"צ

בחירות העורכים - כאן 88 | 24.7.2018

עדכון אחרון - 24.7.2018
מערכת כאן
24 ביולי 2018
16:54

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט חדש בספוטיפיי.

נדב אזולאי וגיל נמט – נעליים כתומות

סינגל שני מתוך האלבום החדש של צמד המוכשרים אזולאי ונמט, שכבר שמחו אותנו השנה עם השיר "מטריצות". זה שיר געגועים לתמימות של האהבה הראשונה והילדות והוא מלווה בקליפ נוגה שהפיק נמט. הרעיון לקליפ נולד בעקבות מסע שורשים של נמט עם סבתו בהונגריה. יחד הם יצאו לחפש את אהובה הראשון, איוון, וביחד איתו הם מצאו גם מזוודה ובה סרטי 8 מילימטר שתעדו את מערכת היחסים ביניהם. התיעוד הנדיר השאיר בנמט רושם עז ומיד כשחזר לארץ החל לעבוד על הקליפ.

מיטל מיכאלי - Insurance Guy

שיחה עם סוכן ביטוח שניסה והצליח למכור למיטל מיכאלי ביטוח חיים, הזכיר לה שאין שום דבר בטוח בחיים מלבד סופם. השיחה היוותה השראה לסינגל החדש מתוך אלבומה הראשון Insurance Guy. השיר לא עוסק כמובן בסוכן הביטוח, הוא למעשה ניסיון לעצור, להתבונן בחיים מהצד ולהבין שאין לנו שליטה בכלום. תובנה שיכולה להיות מאוד מאוד משחררת, תנסו את זה.

Paul Weller - Aspects

במאי האחרון חגג פול וולר יום הולדת 60 עם סינגל חדש ואלבום שמתבשל. גם כאן, האיש שעבר מפוסט פאנק לפופ אייטיזי ואז חזר לרוק מציג צד אחר, הפעם צד רך ומלטף. וולר כתב על השיר שהוא לא בהכרח משקף את הקו של האלבום החדש אבל הוא כן אבן יסוד באלבום מבחינתו. מה גם ששורה מהשיר הפכה לשם האלבום. True Meanings הוא אלבום הסולו ה-14 של וולר והוא צפוי לצאת בספטמבר הקרוב

Yellow Days - The Way Things Change

בריטניה ממשיכה לספק ילדי פלא שמייצרים הרבה ציפיות. הפעם מדובר בבחור בשם ג'ורג' ואן דן ברוק שמכנה את עצמו Yellow Days. השיר אומנם יצא באפריל אך לאחרונה תחנות הרדיו בבריטניה שמו עין על הבחור וזה תמיד סימן טוב. שירו Gap in the Clouds היה חלק מהטריילר של העונה השנייה של "אטלנטה" ולאחרונה הוא שב למולדתו אחרי סיבוב הופעות מוצלח בארה"ב. The Way Things Change עוסק בחיים כמסע בלתי פוסק שבו הקבוע היחיד הוא אתה או את ואתם חייבים להמשיך לנוע.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

אסף שלם – Lopez
בן אלקיים - פזר עליי אביב
לירון עמרם – מילה
פאנקנשטיין – Stronger
Benjamin's Brother – Not Easy
DirtyFly - You Better Run
BadBadNotGood Feat. Samuel T. Herring - I Don't Know
Darlingside - Hold Your Head Up High
Dawes – Feed The Fire
Greta Van Fleet - Black Smoke Rising
Kelsey Lu – Shades Of Blue
Lykke Li - Utopia

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)