(צילום: מריו חוזה סנצ'ז, אי-פי)

אפל חשפה שלושה דגמים חדשים לאייפון - ושעון חכם

החברה הציגה את האייפון XS בשני גדלים וה- XR, שאותו מחשיבה ל"לואו קוסט". בנוסף השיקה אפל את שעון שיכול למדוד אק"ג ולקרוא לעזרה במקרה מצוקה
שירה הדס נקר
12 בספטמבר 2018
23:51

שלושה דגמים חדשים של אייפון נחשפו הערב (רביעי), כולל אחד שאפל מגדירה - לואו קוסט. כמדי ספטמבר אפל חושפת את האייפונים החדשים, כשהערב הציגה לראשונה את האייפון XS. המכשיר מגיע בשני גדלים עם מצלמה וסוללה משופרות, זיכרון גדול יותר וביצועים מהירים יותר. המכשיר הגדול יהיה שישה אינץ' וחצי ויעלה 1,100 דולר, בעוד הגרסה הרגילה תעלה אלף דולר. באפל הצהירו שהם מעוניינים להגיע לקהל יעד רחב יותר, ולכן משיקים גרסא מוזלת - האייפון XR. זהו אייפון רזה יותר עם מסך LCD שיעלה 750 דולר.

לצד הטלפונים החכמים, אפל הציגה שעון חכם חדש, המתהדר בטכנולגייה פורצת דרך המאפשרת לערוך בדיקת אק"ג. בחברה הוסיפו כי השעון החדש עשוי אפילו להציל חיים, במקרה של אירוע לב, או במקרה של נפילה- השעון יידע להזעיק עזרה. מעבר לכך, השעון מגיע עם מסך רחב וברור יותר.

לאחר חשיפת המחירים של האייפונים החדשים, נחשפו גם המחירים לאייפון 8 ו- 7 שהוזלו, לעומתם מכשיר האייפון X נעלם מהחנות האינטרנטית של אפל, ומעתה יהיה ניתן לרכוש רק את הגרסא החדשה.