החיפושים בכנרת
צילום: דוברות המשטרה

התחדשו החיפושים אחר הנעדר בכנרת: "הסיכויים מתמעטים"

המשטרה חידשה את הסריקות אחר משה שמיר שהשתתף בתחרות צליחת הכנרת. מפקד תחנת טבריה אמר בכאן רשת ב': "לא הפסקנו את הסריקות לרגע"
רובי המרשלג
16 בספטמבר 2018
08:14

החיפושים בכנרת אחר משה שמיר, בן ה-67 מתל אביב, התחדשו הבוקר (ראשון) והם מתמקדים בקטע בין חוף האון לדגניה. שמיר השתתף בתחרות צליחה הכנרת ולא נראה מאז. מפקד תחנת טבריה, סגן ניצב אלי סילוק, אמר בכאן רשת ב' שהסיכויים לאתרו בחיים מתמעטים.

בריאיון בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב', אמר סילוק לאריה גולן כי "לצערי ככל שהשעות עוברות הסיכויים מתמעטים. חיפשנו אחריו גם בלילה אבל החיפוש באמצעים רגילים פחות אפקטיבי. השתמשנו בכלים מתקדמים של השיטור הימי ולא הפסקנו את הסריקות לרגע".


הסריקות נערכות באזור בוא נערך אירוע צליחת הכנרת, בין חוף האון ועד לדגניה. עוד נמסר מהמשטרה כי כוחות גדולים לוקחים חלק בחיפושים, בהם ספינות השיטור הימי, לוחמי מג"ב, שוטרי השיטור הרגלי, פרשים, מתנדבי יחידת צוללים של מחוז צפון בשילוב סונאר ומסוק מהמערך האווירי.

מחברת פספורטכארד לביטוח נסיעות לחו"ל, ששמיר הוא אחד מראשיה, נמסר: "אנו המומים מהיעדרותו של חברנו היקר משה שמיר לאחר שהשתתף הבוקר בצליחת הכנרת. בשעות האחרונות ראשי פספורטכארד ואנשי החברה פועלים ביחד עם כוחות הסיוע וההצלה במטרה לאתר את משה בהקדם. כולנו תקווה שעוד נזכה לשמוע בשורות טובות".