הוארך מעצר הכדורגלן החשוד בפגע וברח: "לא הביע חרטה"

בית משפט השלום בתל אביב קבע כי האיסור על פרסום שמו של החשוד יישאר בתוקף עד מחר ב-12:00. נציג המשטרה טען בדיון כי הכדורגלן לא שיתף פעולה בחקירתו. מנגד, עורך דינו אמר: "הוא אדם צעיר ונורמטיבי"
הדס גרינברג
24 בספטמבר 2018
23:14

בית משפט השלום בתל אביב האריך הלילה (שני) ביומיים את מעצרו של הכדורגלן החשוד בתאונת הפגע וברח בתל אביב, שבה נפצעו שני נערים בני 16 – אחד מהם באורח קשה מאוד. המשטרה טענה בדיון כי הוא לא משתף פעולה בחקירה ולא מביע חרטה על מעשיו. מוקדם יותר נודע כי בדמו אותרה רמת אלכוהול גבוהה פי חמש מהמותר.

"מדובר בתאונת דרכים קשה. החשוד הפקיר פצועים, נמלט מהמקום ושיבש חקירה", אמר נציג המשטרה בדיון. הוא הוסיף: "חוץ מהמסוכנות של החשוד, יש חשש לשיבוש נוסף". במשטרה דרשו תחילה שמעצרו יוארך בשבעה ימים, ולא בשניים כפי שהוחלט בסוף.

מנגד, עורך דינו של החשוד, אלון שליכטר, טען לאפלייה בין החשודים בתאונה, בשל ההחלטה של מרשו לשמור על זכות השתיקה: "מדובר באדם נורמטיבי וצעיר. אנחנו מבקשים מעצר בית מלא בכל תנאי שידרוש בית המשפט - דבר שימנע מסוכנות קיימת רק לנהיגה ברכב". מלבד הארכת מעצרו, הוחלט כי איסור הפרסום על שמו יישאר על כנו עד מחר ב-12:00.

שני שחקני כדורגל מליגת העל נעצרו אתמול בחשד שפגעו לפנות בוקר עם רכבם בשני נערים כבני 16, שרכבו על אופניים חשמליים בשדרות רוקח בתל אביב. בבדיקה שערכה המשטרה לנהג, עלה כי רמת האלכוהול בדמו עמדה על 250, בעוד שהרף המותר לנהג צעיר עומד על 50. הוא הובא לדיון בהארכת מעצרו, בעוד שהחשוד השני שוחרר למעצר בית. אתמול פורסם בכאן חדשות כי כדורגלן שלישי מליגת העל מסר עדות במשטרה ואחריה שוחרר.

תגיות:
פגע וברח