זירת רצח במקסיקו
צילום: אי-פי

אימה במקסיקו: זוג רצח 10 נשים ומכר את תינוקה של אחת הקורבנות

הגבר והאישה, שהיו נתונים למעקב משטרתי, נתפסו עם עגלת תינוק ובה חלקי גופה שתכננו להשליך במגרש ריק. בני הזוג הודו שנפטרו מגופות נוספות באופן דומה. הזוג שרכש את התינוק נעצר
סוכנויות הידיעות
06 באוקטובר 2018
08:46

גבר ואישה נעצרו בפאתי מקסיקו סיטי בחשד שרצחו עשר נשים ואף מכרו תינוק בן חודשיים של אחת הקורבנות - כך הודיעה אתמול (שישי) המשטרה המקסיקנית. בני הזוג, שהיו נתונים למעקב משטרתי, נתפסו שלשום כשהם עוזבים את ביתם עם עגלת תינוק. בתוך העגלה היו חלקי גופה, אותם תכנן הזוג להשליך במגרש ריק שנמצא בקרבת מקום. הגבר והאישה הודו כי מכרו תינוק בן חודשיים, בנה של אחת הקורבנות, לזוג אחר. גם הזוג שרכש את התינוק נעצר. 

לדברי המשטרה, במגרש נמצאו גופות מבותרות נוספות, אך בשל מצבן הקשה ניתן יהיה לזהות את הקורבנות רק באמצעות בדיקות מז"פ. עוד מסרה המשטרה כי בני הזוג הודו שנפטרו מגופות נוספות באופן דומה. כעת המשטרה מחפשת אחר שני שטחים נוספים, בהם יתכן שהושלכו הגופות. בסך הכל, הודו בני הזוג - שזוהו בשמם הפרטי בלבד בהצהרת המשטרה - ברצח עשר נשים. 

בשנים האחרונות חלה עלייה ברצח נשים במדינת המחוז מקסיקו, הגובלת בבירה מקסיקו סיטי. ממדי הסחר בילדים במדינה לא ברורים, אך על פי הערכות נעלמים מדי יום ארבעה קטינים ברחבי מקסיקו.