אפי נווה, ארכיון
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

מסתמן: המשטרה תמליץ להעמיד לדין את אפי נווה

הפרקליטות צפויה להכריע בעניינו של יו"ר לשכת עורכי הדין שחשוד שניסה להעביר נוסעת בטיסה בלי להציג דרכון בתוך שבועיים או שלושה. חברת הוועדה למינוי שופטים: העניין מטופש, אין צורך לתלות איש בכיכר העיר
תמר אלמוג ורועי ינובסקי
07 באוקטובר 2018
21:41

סערת אפי נווה: המשטרה צפויה להמליץ על הגשת כתב אישום נגד ראש לשכת עורכי הדין בגין הניסיון להעביר נוסעת בטיסה עמו מבלי להציג דרכון, למרות שאותה נוסעת לא הייתה מנועת כניסה לישראל.


בינתיים, התגובות במערכת המשפט סוערות: חברת הוועדה לבחירת שופטים לצדו של נווה, עורכת הדין אילנה סקר אמרה כי מדובר בסכסוך גירושים מכוער. "העניין (בגינו נחקר) מטופש דיו ואין צורך לתלות איש בכיכר העיר", אמרה. "אתנגד לכל פגיעה בחברותו של אפי נווה בוועדה".

הפרקליטות צפויה להכריע בתיק בתוך שבועיים או שלושה. שרת המשפטים איילת שקד הבהירה היום כי ימתינו לעמדת הפרקליטות על מנת לקבוע מה דין השתתפות נווה בוועדה, הצפויה להתכנס רק בעוד כחודש.

נווה הגיב לפרסום החשדות באמירה כי "המקרה הוא חלק מהליך גירושים קשה וכואב שאני חווה לצערי, וחסוי על פי דין. מפאת פרטיות ילדיי ומשפחתי אין בכוונתי להתייחס לנושא ומקווה שהעיסוק האובססיבי והפוגעני בחיי הפרטיים ייפסק".