ההרוג, נאדר שקארה

חשד לרצח ביפו: גבר כבן 30 נורה למוות

אלמוני פתח באש לעבר שני בני אדם ברחוב עבד אל-גני בעיר. אחד מהם מת מפצעיו בבית החולים וולפסון, השני נפצע באורח בינוני. המשטרה פתחה בחקירה. אביו של הקורבן: "הוא לא היה מסובך ולא כלום. אין לנו מושג מי יכל לעשות את זה"
דניאל אלעזר
09 באוקטובר 2018
08:23

נאדר שקארה בן ה-30 נורה הלילה (שלישי) למוות ברחוב עבד אל-גני שביפו. אדם נוסף, גם כן כבן 30, נפצע מהירי באורח בינוני. המשטרה פתחה בחקירה בחשד לרצח ומעריכה שהרקע פלילי. שני הנפגעים פונו לבית החולים וולפסון בחולון, שם נקבע מותו של אחד מהם תוך זמן קצר.

אביו של הקורבן, עבד שקארה הידוע בכינויו ״ינעל העולם״, הוא בעל דוכן ירקות ״בראשית״ בשוק הכרמל. בשיחה עם כאן חדשות אמר: ״הוא חזר מחתונה על האופנוע, עוד לא הספיק להגיע הביתה, בדרך ירו עליו. הוא לא היה מסובך ולא כלום. אין לנו מושג מי יכל לעשות את זה, הוא הלך כבר זה לא יעזור״.

לפני כשבועיים נרצחו ביריות בכפר ראמה שני בני דודים, ראוף עטור בן ה-23 וקוסאי עטור בן ה-18. האש נורתה אליהם מרכב נוסע, בעת שעמדו סמוך לבית. הם נפצעו אנושות ומותם נקבע בדרך לבית החולים.

יום לפני כן, נמצאו גופותיהם של גבר בן 70 ואישה בת 68 בדירה במודיעין. המשטרה הודיעה שנבדק חשד לרצח והתאבדותלאחר שבמקום נמצא אקדח. השכנים סיפרו כי הגבר עבד כמאבטח וכי לבני הזוג היו ילדים ונכדים.