מלניה טראמפ
צילום: אי-פי

מלניה טראמפ: "אני האדם שהכי נטפלים אליו בעולם"

הגברת הראשונה אמרה בריאיון לרשת ABC כי היא אוהבת את בעלה ונהנית מהחיים בבית הלבן. כשנשאלה אם השמועות על חוסר נאמנות העיבו על נישואיה, השיבה: "אני אמא וגברת ראשונה ויש לי דברים הרבה יותר חשובים לחשוב עליהם"
סוכנויות הידיעות
13 באוקטובר 2018
08:29

הגברת הראשונה של ארצות הברית, מלניה טראמפ, טוענת כי היא "האדם שהכי נטפלים אליו בעולם או לפחות אחת מהם", בהתחשב בדברים שאנשים כותבים עליה. בריאיון בלעדי לרשת ABC שצולם בעת ביקורה באפריקה ושודר הלילה (שבת), אמרה רעיית הנשיא כי זו הסיבה שהמאבק בבריונות ברשת כה קרוב ללבה.

טראמפ התייחסה גם לפרשת הפרדת ילדי המהגרים מהוריהם בגבול ואמרה: "זה לא היה מקובל עלי לראות ילדים והורים מופרדים. זה היה שובר לב והגבתי על כך בקולי". לילדים העבירה מסר: "תחזיקו מעמד, הזמן שלכם יגיע".

עוד אמרה טראמפ כי היא אוהבת את הנשיא, דונלד טראמפ, וכי יש לה "דברים הרבה יותר חשובים לחשוב עליהם" מאשר הטענות שבגד בה עם כוכבת פורנו או כל אישה אחרת."אני יודעת שאנשים אוהבים להעלות ספקולציות, וגם התקשורת אוהבת להעלות ספקולציות באשר לנישואינו ולהפיץ את הרכילות. כמובן שזה לא תמיד נעים, אבל אני יודעת מה נכון ומה לא נכון".

בהמשך, הכחישה הגברת הראשונה את הטענה שהשמועות על חוסר נאמנות מצד בעלה העיבו על נישואיהם: "זו לא דאגה שלי ואני לא מתמקדת בכך. אני אמא וגברת ראשונה ויש לי דברים הרבה יותר חשובים לחשוב עליהם ולעשות". כשנשאלה אם היא אוהבת את בעלה, השיבה: "כן, אנחנו בסדר".

למרות שבעבר פורסם לא פעם כי רעיית הנשיא אומללה מהקריירה החדשה של בעלה, הכחישה טראמפ את הדברים: "אני נהנית מזה, אני באמת אוהבת לחיות בוושינגטון ובבית הלבן", אמרה בריאיון. עם זאת, רמזה כי החיים החדשים בבירה אינם קלים וכי "תמיד צריך לשמור על הגב שלך".