יהודה גליק
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ארבע שנים לניסיון ההתנקשות בח"כ גליק: "מזמין את הציבור לחגוג איתי"

לקראת האירוע לציון ארבע שנים לניסיון ההתנקשות אמר גליק לכאן מורשת: "אני מודה לרבים שאיתי בשמחה ובצער, יש לנו עם מקסים". הוא הוסיף שפטירת אישתו תעיב על החגיגות השנה
כאן מורשת
14 באוקטובר 2018
15:41

ח"כ יהודה גליק ציין היום (ראשון) ארבע שנים לניסיון ההתנקשות בו בירושלים. בריאיון לתכנית "מנדי ביתאן" ב"כאן מורשת" ציין גליק כי על השמחה הגדולה תעיב היעדרה של אשתו יפי, שנפטרה לפני פחות משנה. הוא הזמין את הציבור הרחב לחגוג איתו הערב בירושלים ואמר: "אנחנו חוגגים היום בסימן שבחי ירושלים. ירושלים המאוחדת והמאחדת את השמחה הגדולה בכך שהאדם שניסה לרצוח אותי, ולא רק אותי, רצה גם לגדוע את הקשר החי בין עם ישראל לציון וירושלים".

האזינו לריאיון המלא עם יהודה גליק: 

לדבריו, "ברובד הכי אישי, השנה יש משהו שיעיב לי על השמחה הגדולה. העובדה שרעייתי במשך 26 שנה, מי שצעדה איתי יד ביד ונתנה לי תמיכה, גב ורוח, השנה לראשונה לא תהיה שם לצידי. היא תהיה כמובן ברוחי, בנשמתי ובלבבי".

"כשהאירוע התרחש, עוד לא הייתי חבר כנסת ואפילו לא חלמתי שאהיה. הרגשתי כבר אז חום ואהבה מכל עם ישראל. אני מודה לרבים שאיתי בשמחה ובצער, יש לנו עם מקסים", הוסיף גליק. "שולח לכולם הרבה גלי אהבה וחיבוק. ומזמין את הציבור הרחב הערב להיכל שלמה בירושלים, בשבע וחצי, לציין את האירוע בסימן שבחי ירושלים".