זירת הרצח בנתניה
צילום: פלאש 90

הרצח בנתניה: "הנחית מכה נוספת על המשפחה"

בן דודה של אגרנווץ: "שמעתי שדיברו על שוטר שירה באשתו, אבל לא העליתי על דעתי שזו היא". מנהלת בית הספר שבו עבדה הנרצחת: "אי אפשר היה שלא להתאהב בה". מעצרו של הבעל החשוד, משה וואסה, הוארך בשישה ימים
בחצי היום
15 באוקטובר 2018
13:12

יצחק, בן דודה של אגרנווץ וואסה שנרצחה אתמול (ראשון) על פי החשד על ידי בעלה השוטר בנתניה, סיפר כי רק לאחרונה קמה המשפחה משנת אבל. "הרוצח השפל הזה הנחית מכה נוספת על המשפחה", אמר בריאיון לתוכנית "בחצי היום" עם אסתי פרז בכאן רשת ב'. יצחק סיפר כי התוודע תחילה לאירוע דרך הרשת: "שמעתי על זה מכתבות באינטרנט שדיברו על שוטר שירה באשתו, אבל לא העליתי על דעתי שזו היא, האמא של כולם, הלב של הבית".

האזינו לריאיון המלא:

משה וואסה, בן 24, הוא השוטר החשוד שרצח אתמול את אשתו אגרנווץ בת ה-36 בנתניה. בית משפט השלום בחיפה האריך היום בשישה ימים את מעצרו, עד ליום ראשון הקרוב.

חיה רובינשטיין, מנהלת בית הספר שבו עבדה אגרנווץ, אמרה לאסתי פרז כי הנרצחת הייתה מודל עבור התלמידים: "אי אפשר היה שלא להתאהב בה: הפנים המאירות, החיוך התמידי, שמחה ואופטימיות. היא ביקשה לפתוח קבוצת העצמה לתלמידות. היא התחילה עם מספר קטן של תלמידות שלאט לאט הלך וגדל. הבנות הרגישו שיש להן מגדלור להיתלות בו ולראות בו דוגמה. לא שמענו על קשיים או על אלימות. היא שידרה בדיוק את ההיפך – שטוב לה והיא שמחה ובונה תוכניות לעתיד. הרצח הזה קטע את הכל".

האזינו לריאיון המלא:

במשטרה אמרו הבוקר כי לא היו תלונות קודמות על אלימות במשפחה. המחלקה לחקירות שוטרים הופקדה על חקירת הרצח. השוטר עצמו דיווח למשטרה כי ירה באשתו ונעצר עם הגעת השוטרים לביתם ברחוב נחום. בשעת הרצח היו בבית שלושת הילדים, שניים של האישה מנישואים קודמים וילד משותף של בני הזוג, תינוק כבן חודשיים.