האופנוע שנתפס

תאונת הפגע וברח ליד אשקלון: נהג אופנוע הסגיר עצמו לידי המשטרה

רוכב אופנוע בן 23 ממושב ניצן הסגיר את עצמו לידי המשטרה לאחר שעל פי החשד פגע ביגאל סעדון שלשום במושב ברכיה, בעת שהיה בדרכו מהשוק באשקלון. סעדון נפצע אנושות ולאחר מכן נקבע מותו
איציק זוארץ
21 באוקטובר 2018
06:58

תאונת הפגע וברח במושב ברכיה: צעיר בן 23 ממושב ניצן הסגיר את עצמו הלילה (ראשון) לידי המשטרה, לאחר שעל פי החשד נהג באופנוע ופגע ביגאל סעדון במושב ברכיה, בעת שזה רכב על אופניו החשמליים בשדות. עוברי אורח איתרו שלשום את סעדון במצב אנוש, לאחר שחזר מהשוק באשקלון ובדרך נפגע.

הנהג הגיע לתחנת המשטרה מלווה בעורכי דינו, והועבר לחקירת בוחני התנועה. במהלך היום הוא יובא להארכת מעצר בבית המשפט. הצעיר אמר כי חשב שפגע בבעל חיים גדול, התעלף והתעורר בבית החולים. כשהבין שהייתה תאונה התקשר לעורך דין וביקש להסגיר את עצמו. לדבריו הוא אינו יודע מי פינה אותו לבית החולים ואינו זוכר איך אירעה התאונה בשדה.


סעדון הניח אחריו אישה וחמישה ילדים. אשתו, גלית סעדון, אמרה אמש: "שום גורם רשמי לא בא להסביר לנו מה קרה. בעלי נסע דרך השטח כי זו הדרך הכי בטוחה. הוא תמיד הזהיר את הילדים שלא יסעו על אופניים חשמליים בכביש".

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום לאחר התאונה הקשה ביצעו בסעדון פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו. הנהג הפוגע נמלט, והמשטרה בדקה חשד שמדובר בתאונת פגע וברח, מאחר שבזירה לא נמצא כלי רכב נוסף.

יגאל סעדון

"כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 50 שוכב בשטח בסמוך לאופניים חשמליים מרוסקים, כשהוא מחוסר הכרה עם חבלות בפלג גופו העליון, ללא דופק וללא נשימה", סיפר חובש רפואת חירום במד"א גל צלח. "ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים, אבל לצערנו הפציעות שלו היו קשות מאוד ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. אנשים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מטרקטורון".

תגיות:
פגע וברח