השריפה ברחוב יום טוב בתל אביב
צילום: דוברות כב"ה

אישה בת 62 נספתה בשריפה סמוך לשוק הכרמל בתל אביב

מותה של האישה נקבע בזירת האירוע, באחת מסמטאות השוק, לאחר שחולצה כשהיא במצב אנוש ומחוסרת הכרה. המשטרה עיכבה במקום גבר בן 58 לבירור נסיבות האירוע. תושבים טענו: לצוות הכיבוי לקח רבע שעה להגיע למקום
דניאל אלעזר
22 באוקטובר 2018
07:45
עודכן ב 08:21

אישה בת 62 נהרגה הבוקר (שני) בשריפה ברחוב יום טוב בתל אביב, סמוך לשוק הכרמל. מותה נקבע במקום, לאחר שטופלה על ידי חובשים ופרמדיקים של מד"א כשהיא במצב אנוש. צוותי הכיבוי במקום השריפה דיווחו כי היא פרצה בחצר אחורית של מבנה חד-קומתי, צמוד למחסן עם מטען אש גדול.


זמן קצר לאחר האירוע, המשטרה עיכבה גבר בן 58 לבירור נסיבות השריפה. תושבים באזור השריפה, שפרצה באחת מסמטאות השוק, טענו כי צוות הכבאות הגיע למקום רק לאחר כרבע שעה. דרכי הגישה הבעייתיות לא איפשרו למשאית הכיבוי להיכנס במהירות. 

חובש רפואת חירום במד"א דני בן ארוש סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך יוצא ממבנה חד-קומתי שעלה באש. לוחמי האש פעלו במקום על מנת לכבות את השריפה, וברגע שהתאפשר בוצעה סריקה במבנה וחולצה ממנו אישה בת 62 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהיא סובלת מכוויות ומשאיפת עשן. ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים אבל מצבה היה קריטי ונאלצנו לקבוע את מותה".