זירת הרצח, ארכיון
צילום: מד"א

השוטר הודה בחקירה: יריתי באשתי במהלך ויכוח שהתלהט

לאחר הסרת צו איסור הפרסום שהוטל על הרצח בנתניה, לכאן חדשות נודע כי מסארשה וואסה טען בחקירתו שלא התכוון לרצוח את אשתו אנגווץ'. ביום חמישי יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בלוד
הדס גרינברג
28 באוקטובר 2018
18:44

הפרקליטות תגיש ביום חמישי הקרוב לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד השוטר מסארשה וואסה, שרצח על פי החשד את אשתו אנגווץ', לפני כשבועיים בביתם בנתניה. וואסה נמצא עדיין במעצר שיוארך ככל הנראה מחר, אז תוגש הצהרת תובע בעניינו.

לאחר הסרת צו איסור הפרסום שהוטל על המקרה, לכאן חדשות נודע שוואסה הודה בחקירה ברצח אשתו וטען שעשה זאת בעקבות ויכוח שהתלהט בין השניים. בשיאו של הוויכוח ירה השוטר כדור בראשה של אשתו, והיא מתה במקום. בנוסף טען וואסה בחקירתו כי לא הייתה לו כוונה להרוג את אשתו.

הרצח התרחש לפני שבועיים בביתם של בני הזוג ברחוב נחום בנתניה. סמוך לשעה 21:00 התקשר השוטר למוקד 100 של המשטרה ודיווח על הרצח. שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את אשתו עם פצעי ירי בפלג גופה העליון. השוטר נעצר בזירת הרצח והודה במעשה. פרמדיקים שהגיעו למקום האירוע נאלצו לקבוע את מותה של האישה. 

וואסה משרת כשלוש שנים במשטרה. לבני הזוג שלושה ילדים, ושניים מהם, בני 3 ו-6, הם ילדיה של אנגווץ' וואסה מנישואיה הקודמים ותינוק המשותף לשניהם, בן ארבע חודשים.

על פי החשד ירה השוטר באשתו בסלון ביתם בעת ששאר הילדים שהו בחדריהם. לדברי המשטרה לא היו תלונות קודמות על אלימות מצדו. חבריו לשירות העידו כי הוא "בחור שקט, לא אלים".