בני משפחת עטר

"אי אפשר לעכל בשורה כזו": בישוב פסגות מתאבלים על משפחת עטר

חברת המשפחה, ציפי כן, סיפרה בריאיון בכאן רשת ב' על בני המשפחה שנספתה אתמול בתאונה המחרידה סמוך לעין גדי ועל התמודדות של הישוב פסגות עם הבשורה הקשה
מערכת כאן חדשות
31 באוקטובר 2018
08:10

אבל כבד ירד על ההתנחלות פסגות שבבנימין עם היוודע דבר מותם של שמנות בני משפחת עטר בתאונת הדרכים הקשה אתמול סמוך לעין גדי. חברת המשפחה ותשובת הישוב, ציפי כהן, סיפרה על המשפחה שנמחקה: "שושי אישה מאוד מיוחדת. היא עלתה לארץ לבד עם אחיה. בלי ההורים שנשארו בפרס. היא הייתה הבכורה. הגיעה לפה והתחתנה בגיל יחסית מאוחר. היא ויריב בנו את ביתם בעשר אצבעות". היא סיפרה ששושי עבדה בחינוך מיוחד 18 שנה. "היא אדם שמח, פשוט, ומלא ענווה. יריב עבד בהייטק בימים, ובלילות עסק בשמירה ולמד במכון מאיר".

ציפי כהן סיפרה כיצד קיבלו את הבשורה על התאונה הקשה: "הבן שלי היה חבר של אחד מילדי המשפחה, יעקב ישראל, הם למדו יחד בכיתה ז'. יצאנו לטיול ביום השבתון, יום כיף משפחתי. כשקיבלנו את הבשורה הקשה שמרתי את זה בבטן. רק בבית, התאספנו בסלון והודענו לילדים. הם שאלו: אם מישהו נהרג? אמרנו שכל משפחת עטר ואז הבנים שלי פרצו בבכי".

כהן תיארה את האבל הכבד שירד על ההתנחלות פסגות: "זה היה מאוד כואב. אי אפשר לתאר ואי אפשר לעכל כזו בשורה. הישוב שלנו ישוב חזק ומהר מאוד התארגנו עם כל הכינוסים, הכיתות התאספו יחד. אנחנו ישוב חזק ונצליח לעלות מתוך זה".


שמונת בני משפחת עטר ויבאו היום למנוחות בבית העלמין בנתניה בשעה 14:30. בתאונה נהרגו אב המשפחה יריב בן 45, שושי, אם המשפחה, בת 47, וילדיהם יעקב ישראל בן 12, עטרת בת 11, איילה בת 9, מוריה בת 7, ידיד בן 5 ואביגיל בת 3. בני המשפחה היו בדרכם לטיול משפחתי ונספו בתאונה החזיתית שהתרחשה באזור ים המלח.