רונה קינן
יח"צ

בחירות העורכים - כאן 88 | 31.10.2018

עדכון אחרון 31.10.2018
מערכת כאן
31 באוקטובר 2018
18:49

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

לורן נוימן – Battle War

בישראל 2018 יש מי שמביט אחורה בערגה לימים פשוטים יותר של Singer Songwriter ומנציח את המורשת של זמרות כמו ואשתי באניאן, ג'וני מיטשל ועוד רק עם סאונד מעודכן יותר. לפני שהחלה לעבוד על אלבום החדש שלה, לורן נוימן הרגישה תקועה יצרתית ולמזלה ולמזלנו תומר ישעיהו הגיע והציל אותה לדבריה. יחד הם יצרו את אלבום הבכורה Pieces , שעוסק בפרידה ובהתפרקות של זוגיות בת שלוש שנים. את השיר Battle War כתבה לורן בימים שלפני הפרידה והוא חוזה את שעתיד לבוא.

רונה קינן – הזמן הזה

בשעה טובה אחרי שבע שנות שתיקה (פרט לאוסף ושיתופי פעולה), רונה קינן חוזרת עם אלבום חדש!  יחד עם המפיקים תום דרום ותמיר מוסקט רוקחת רונה בימים אלו אלבום חדש שמביא לנו את אותה רונה קינן שאנחנו אוהבים אבל עם סאונד מעודכן. שם האלבום "זמן התפוז" הוא פראפרזה על "מות התמוז" של טשרניחובסקי שמלווה את האלבום כמו גם בסינגל הבכורה שמצוטט את המשפט "הזמן הזה מילון גנוז, מות הפריחה מות התפוז". זמן, כפי שאתם מבינים, הוא תמה מרכזית באלבום ובכלל בחייה של רונה, בכל זאת עברו שבע שנים, כמעט שמונה למען האמת! אבל אל דאגה זה גם אלבום אופטימי לדברי רונה ולא נצטרך לחכות כל כך הרבה זמן לאלבום הבא יש כבר אחד (באנגלית), בקנה.

Juanita Stein – All The Way

חואניטה סטיין הייתה חברה בהרכב Howling Bells ביחד עם אחיה הצעיר ואפילו שרה קולות רקע בשיר של קולדפליי – אבל זה פחות מעניין. בשנה שעברה היא הוציאה את אלבום הסולו הראשון שלה, America וזה המקום לציין שהיא בכלל מגיעה מאוסטרליה אך יודעת לתפוס יפה את הרוח האמריקאית. הקיץ היא הוציאה את אלבומה השני, Until The Lights Fade ו-All the Way שפותח אותו הוא ציידה טובה לדרך.

Tamino - Tummy

תמינו הוא תמינו-אמיר מורהם פואד, חצי בלגי חצי מצרי שפרץ בבלגיה בשנת 2016 עם השיר המעולה Habibi וזכה לכינוי ג'ף באקלי הבלגי. החודש הוא סוף סוף הוציא אלבום בכורה ושמו Amir. השם תמינו אגב הוא שמו של הגיבור באופרה של מוצארט "חליל הקסם". המורשת המוזיקלית של אימו הבלגית ואביו המצרי מתערבבות יחד עם מוזיקה בת ימנו לכדי שעטנז מסקרן שיתפוס לכם את האוזן ולא ישחרר.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

Aperco – Loving You
Totemo – Black Holes
אלון עדר ולהקה - חוזר ועולה שם
אסף שלם – Life Time
Alex Clare - Three Hearts (Acoustic)
Elle King – Shame
Kurt Vile – Loading Zones
Rival Sons - Do Your Worst
Thom Yorke – Suspirium

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)