זירת הרצח בנתניה, לפני שבועיים
צילום: פלאש 90

אישום נגד השוטר שירה באשתו בנתניה: "הוציא את הנשק מהארון - וירה בפניה"

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה לבית המשפט כתב אישום נגד משה וואסה בגין רצח אשתו אנגווץ' לפני כשבועיים. על פי האישום, הוא היכה אותה עד זוב דם במהלך ויכוח שהתגלע ביניהם. לאחר מכן הוא ניגש לחדר השינה, הוציא את נשקו האישי, דרך, וירה
רום ליאור
01 בנובמבר 2018
11:46

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד השוטר משה וואסה בגין רצח אשתו אנגווץ' וואסה לפני כשבועיים בנתניה. בכתב האישום מתואר כיצד ויכוח בין השניים הוביל לכך שוואסה היכה את אשתו עד זוב דם. לאחר מכן החליט לרצוח אותה וירה בראשה.

במהלך הוויכוח, נכתב עוד בכתב האישום, היכה השוטר בפניה של אשתו, ולאחר מכן לקח מכסה של מחבת, היכה אותה בגבה ובעט ברגלה. וואסה התיישבה בפינת האוכל שבסלון, טיפלה בפצעיה והמשיכה להתווכח עם השוטר. זה הלך לחדר השינה, לקח את נשקו האישי מארון הבגדים בחדר השינה, צעד חזרה לכיוונה של אשתו, דרך את הנשק וירה ירייה אחת בפניה, בזמן שילדיה בני 7 ו-4, ובתם המשותפת, בת כחודשיים, שהו בבית.

לצד כתב האישום מבקשת מח״ש לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים. עורכת הדין הלה אדלמן מהמחלקה לחקירות שוטרים אמרה לאחר הגשת כתב האישום כי "השוטר מואשם בכך שהשתמש בנשק שקיבל במסגרת תפקידו כשוטר על מנת לבצע את המעשה האכזרי ולגדוע את חיי אשתו. מח"ש שותפה במאבק הנחוש בתופעת האלימות ורצח נשים על ידי בני זוגן, מחזקת את ידי בני משפחת המנוחה ותפעל למיצוי הדין עם הנאשם".

תגיות:
רצח נשים