טל מור
צילום: פלאש 90

לאחר 8 שנים בכלא: טל מור שדרס למוות והפקיר את שניאור חשין השתחרר

בצאתו מהכלא אמר מור: "מאחורי השחרור שלי עומדת משפחה שסובלת וכואבת. אני יודע שחלק מהם לא רוצים שאני אשתחרר היום. אני מלא בחרטה על ההתנהגות שלי. אני סוחב את האשמה הזאת כל יום. אני אעשה הכול כדי להיות בן אדם טוב יותר"
חן ביאר
05 בנובמבר 2018
13:25

טל מור שדרס למוות את שניאור חשין בתאונת פגע וברח לפני יותר משמונה שנים השתחרר היום (שני) מהכלא לאחר קיצור של שליש מעונשו. בצאתו פנה מור לכלי התקשורת ואמר כי הוא מלא בחרטה.

"אני רוצה לצנן את ההתלהבות", אמר טל מור. "מאחורי השחרור שלי עומדת משפחה שסובלת וכואבת. אני יודע שחלק מהם לא רוצים שאני אשתחרר היום. אני מלא בחרטה על ההתנהגות שלי. אני סוחב את האשמה הזאת כל יום. אני אעשה הכול כדי להיות בן אדם טוב יותר".


הבוקר הודיעה הפרקליטות לשב״ס ולמשפחתו של שניאור חשין כי החליטה שלא לערער על החלטת ועדת השחרורים לקצר את עונשו של טל מור. זאת לאחר שבבחינת ההחלטה סברו שהיא נמצאת במתחם הסבירות ואין מקום לערער עליה.

טל מור דרס למוות בשנת 2010 את שניאור חשין, בנו של המשנה לבית המשפט העליון לשעבר, השופט שניאור חשין, ונדון לתקופת מאסר של 12 שנים. במהלך המשפט התברר כי מור נהג תחת השפעת אלכוהול. ועדת השחרורים של השב"ס החליטה לקצר את עונשו בשל התנהגות טובה. משפחת חשין הביעה התנגדות להחלטה זו. כעת הוחלט בפרקליטות שלא לערער על החלטת ועדת השחרורים והדבר סולל את דרכו של מור לשחרור מהכלא.