אורן חזן
צילום: הדס פארוש, פלאש 90

משרד הביטחון הגיש תלונה לוועדת האתיקה נגד ח"כ אורן חזן

בדיון של ועדת העבודה הרווחה והבריאות של כנסת בשבוע שעבר שעסק בנכי צה"ל איחל ח"כ חזן לנציג משרד הביטחון שהוא וילדיו יתמודדו עם כל הצרות שאיתן מתמודדים נכי צה"ל. חזן: "אני נאבק במערכת מתוך היכרות אישית כואבת איתה"
מיכאל שמש
07 בנובמבר 2018
21:40

מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף במילואים אודי אדם, שיגר היום (רביעי) תלונה לוועדת האתיקה של הכנסת נגד חבר הכנסת אורן חזן מהליכוד. זאת בגין תקרית שהתרחשה בשבוע שעבר בוועדת העבודה והרווחה של הכנסת, ובמהלכה תקף חזן את נציג משרד הביטחון שהגיע לדיון בעניין נכי צה"ל.


בדיון שהתלהט איחל חזן לנציג המשרד שהוא וילדיו יתמודדו עם כל הצרות שאיתן מתמודדים נכי צה"ל. אדם ביקש מוועדת האתיקה לפעול בתקיפות בעניינו של חבר הכנסת. אורן חזן מסר בתגובה לדברים: "אני נאבק במערכת מתוך היכרות אישית כואבת איתה".

חזן כבר  עלה השבוע לכותרות בגין אמירות קשות כאשר במהלך דיון במליאת הכנסת על חוק הנאמנות בתרבות קראלחבר הכנסת אילן גילאון ממרצ הסובל מנכות "חצי בן אדם". מפלגת המחנה הציוני דרשה להשעות אותו בתגובה מפעילות בכנסת חזן טען כי במהלך דיון בהצעת החוק המכונה "נאמנות בתרבות" כינה אותו גילאון "גולם". חזן התנצל על דבריו, אך ציין: "תגובה זו נבעה מהתנהגותו השפלה של גילאון ומכך שלאורך כל הקדנציה הוא לא מפסיק לקלל, להכפיש, להתבהם ולפגוע בי".

תגיות:
אורן חזן