קדימה נועם: כך תצביעו באירוויזיון ג'וניור 2018

ההצבעה, דרך האינטרנט. שלא כמו באירוויזיון של הגדולים, באירוויזיון ג'וניור כל אחד יכול להצביע גם למדינה שלו. אז קדימה, כולנו תומכים בנועם, הנציג שלנו במינסק
מערכת כאן אירוויזיון
11 בנובמבר 2018
11:40

ב-25 בנובמבר יעלה נועם דדון על במת אירוויזיון ג'וניור 2018 במינסק וייצג אותנו עם השיר ''ילדים כאלה'' (שידור ישיר בכאן חינוכית ובדיגיטל החל מהשעה 17:00).

כמו באירוויזיון ''של הגדולים'', באפשרותכם להשפיע על זהות המנצח או המנצחת בתחרות, אך מה שלא פחות חשוב - באירוויזיון ג'וניור כל צופה יכול להצביע למדינה שלו. ואפילו לא צריך לחכות עד למופע כדי להצביע. 

ככה זה עובד:
לא משנה איפה אתם נמצאים, באפשרותכם להצביע כבר החל מיום שישי, 23 בנובמבר, דרך אתר האינטרנט של אירוויזיון ג'וניור, שם תוצג בפניכם טעימה מכל השירים של המדינות המשתתפות בתחרות – 20 במספר.

לאחר שתתרשמו מהשירים, תוכלו להצביע ל-3, 4 או 5 מהביצועים האהובים עליכם. כאמור, תוכלו להצביע גם לישראל ולנועם דדון, הנציג שלנו, אז אל תחמיצו את ההזדמנות לפרגן ולעזור לנועם להצליח. חלון ההצבעה ייסגר ב-25 בנובמבר בשעה 16:59 שעון ישראל, ממש דקה לפני שהמופע החי יחל וההתרגשות תהיה בשיאה.

שכחתם להצביע? לא נורא. ההצבעה תיפתח שוב לאחר שכל המדינות יופיעו, למשך חלון נוסף של כ-15 דקות.

ההצבעות שלכם יישלחו ויהפכו לקולות. מחצית מהתוצאה תיקבע על ידי קולות אלה, מחצית נוספת תיקבע על ידי צוותי שיפוט בכל אירופה. כמו תמיד, השיר עם מספר הנקודות הרב ביותר – ינצח! 

אז קדימה - הכניסו ליומנים, ב-23 בנובמבר כולם מצביעים. 
9 דברים שכדאי לדעת על אירוויזיון ג'וניור 2018 >> 

עוד אירוויזיון כאן >>

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק