ראש החזיר בכניסה לבית הכנסת

ראש חזיר בכניסה לבית כנסת ברמת השרון: "מזעזע"

תושבים בעיר נחרדו כשהגיעו לבית הכנסת "סוכת שאול" וגילו כי על הגדר הוצב ראש מדמם של חזיר. הגבאי הראשי: "מזעזע שבתוכנו יש דבר כזה". ראש העיר: לא אתן לגורמים קיצוניים לייצר פה קרע
דניאל אלעזר
09 בנובמבר 2018
10:49

תושבי רמת השרון שהגיעו הבוקר (שישי) לבית הכנסת "סוכת שאול" בעיר נחרדו לגלות שעל שער המקום נתלה ראש חזיר. כוחות המשטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה.


"הזעיקו אותי מהבית כי פתאום בא אחד החברים ואמר לי שיש ראש של חזיר", סיפר הגבאי הראשי של בית הכנסת, אלי עלמני. "הגעתי מיד והזדעזעתי מהדברים".

"ראש של חזיר ממש, לא תמונה או פסל, הבשר והדם עוד עליו", המשיך עלמני לתאר. "מזעזע שבתוכנו יש דבר כזה".

ראש העיר אבי גרובר התייחס למקרה החמור ואמר כי "יום שישי רגע לפני בחירות, את המקרה המזעזע בבית הכנסת תחקור המשטרה ואני בטוח שהיא תדע להגיע למי שעשה זאת ולהעמידו לדין".

עוד הוא הוסיף כי "לא אתן לגורמים קיצוניים לייצר פה קרע, הסתה ושיסוי. אין להם מקום ברמת השרון ואין להם מקום בחברה הישראלית בכלל. רמת השרון היתה קהילה אחת ותישאר קהילה אחת - דתיים וחילונים, גברים ונשים, אשכנזים ומזרחים, סטרייטים ולהט"בים. קהילה אחת, שבה מתקיימת אחדות של ניגודים. אני מבקש מכולם לנשום. לזכור שיש בחירות, והרבה יותר חשוב יש את היום, את הימים ואת השנים שלאחר הבחירות".