זירת התאונה
צילום: מד"א

הנהג שפגע במשפחת עטר שוחח עם בנו על מצלמת הרכב מיד אחרי התאונה

מעצרו של לורן אנקרי הוארך בשלושה ימים ובדיון נטען כי הוא חשוד שניסה לשבש את החקירה בכך ששוחח עם בנו על מצלמת הרכב מיד לאחר התאונה. עורך דינו טוען: כל אחד היה עושה זאת
אסף פוזיילוב
09 בנובמבר 2018
13:49

מעצרו של לורן אנקרי, הנהג הפוגע מהתאונה בכביש 90, שבה נהרגו 8 בני משפחת עטר, הוארך היום (שישי) פעם נוספת, בשלושה ימים. בדיון נטען כי אנקרי ניסה לשבש חקירה בכך ששוחח עם בנו מיד לאחר התאונה על המצלמה שהותקנה ברכב.

נציג המשטרה אמר בדיון כי ישנו עדיין חשד שאנקרי השתמש בקנאביס ויש חשש לשיבוש הליכי חקירה. אנקרי חשוד בהריגה או בגרימת מוות ברשלנות, שיבוש חקירה, שימוש בסמים ועקיפה בדרך לא פנויה.

החשד לשיבוש חקירה נובע בין היתר משיחה שקיים אנקרי עם בנו אחרי התאונה. לטענת עורך דינו, הוא סיפר לבנו בבכי את מה שקרה. הבן שאל אותו על מצלמת הרכב ואנקרי אמר שלא פעלה. לגבי הקנאביס, שלדברי המשטרה נמצא ברכב והוא טען שיש לו אישור, עדיין לא ברור בצורה חד משמעית שאכן השתמש.

לדברי חבריו של אנקרי ,מצבו הרפואי קשה מאוד, הוא סובל מבעיות לב ומצבו הנפשי קשה מאוד והוא אינו מקבל טיפול. "מדובר באדם מבוגר שזקוק לטיפול והוצגו כל המסמכים הרפואיים", טען עורך הדין. "הטיחו בו שהוא רוצח ונציג המשטרה הודה שלא קראו את המסמכים הרפואיים הנדרשים לטיפול בו, הכול כדי לשבור אותו".