תושבת עוטף עזה
צילום מסך

"תחווה על בשרך את 'צבע האדום'": צפו בתושבת עוטף עזה משיבה אש להנגבי

חברת קיבוץ נירים תקפה בחריפות את השר שקבע שהירי של החמאס על הדרום אינו שווה לירי לעבר תל אביב: "מה שונה בתל אביב? בתי הקפה? המדרכות? תבוא אלינו בהסלמה הבאה"
מערכת כאן חדשות
15 בנובמבר 2018
16:41

בעקבות ההצהרה של השר צחי הנגבי לפיה ישנו הבדל בין הפגיעה בעוטף עזה לבין פגיעה בתל אביב, פרסמה תושבת קיבוץ נירים תגובה נזעמת והזמינה את הנגבי לשהות באוהל באזור במהלך ההתלקחות הבאה בעוטף".

"שלום לך צחי הנגבי נעים מאוד, אני לילך חברת קיבוץ נירים ורציתי לשאול מה ההבדל ביני לבין תושב תל אביב", אמרה בפתח דבריה. לאחר מכן המשיכה ואמרה "איך חשבת בכלל שהתגובה של חמאס היא מינורית. מה מינורי בלמעלה מ-400 טילים שעפים עלינו במשך 24 שעות? מה מינורי בצבע אדום שאחד רודף את השני? מה מינורי בזה שילדים לא יכולים לצאת מהבית שלהם ולא יכולים ללכת לבית הספר? מה ההבדל ביני ובין אנשי נירים ותושבי החוטף העוטף לבין תושב תל אביב? בית הקפה שליד הבית? הכבישים? המדרכות? גדי ירקוני לעומת חולדאי? מה ההבדל בינינו? אנחנו לא משרתים באותו צבא? לא משלמים מסים לאותה מדינה?

התושבת המשיכה ואמרה: "בפעם הבאה שתהיה הסלמה, אני מזמינה אותך ומבטיחה אירוח כיד המלך באוהל מאובזר היטב אך לא ממוגן בשדות מאחוריי או בדשא שליד הבית ואני כן מבטיחה לך דבר אחד: שדרך למרחב המוגן לא תהיה לך, תרגיש את הצבע האדום, תשמע אותו ותחווה אותו על בשרך. ואז תגיד לי אם התגובה של החמאס היא מינורית ואם יש הבדל ביני לבין תושב תל אביב".