סילבנה צגאי והחשוד ברצח

רצח סילבנה צגאי: "היא חיה בפחד, הוא רצח אותה כדי להכאיב לאמא שלה"

ג'וני, מבקש מקלט מאריתריאה מכר של משפחתה של הילדה בת ה-13 שנרצחה אמש, סיפר בריאיון לכאן רשת ב' כי היא התקשרה בשבת למשטרה לאחר שבמשך 3 חודשים איים עליה החשוד ברצח טספברהן טספסיון
בחצי היום
27 בנובמבר 2018
13:16

ג'וני, מבקש מקלט מאריתריאה שהכיר את הילדה סילבנה צגאי שנרצחה אמש, אומר כי החשוד ברצח, טספברהן טספסיון, רצח אותה כדי להכאיב לאמה שהייתה בעבר בת זוגו. בריאיון לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב', סיפר ג'וני כי סילבנה ספגה בחודשים האחרונים איומים מהחשוד וחיה בפחד.

"זה מאוד עצוב. אין לי מילים. בשבת היא התקשרה למשטרה אחרי ששלושה חודשים היו איומים של החשוד על אמה והיא אמרה שהוא מפחיד אותה. אתמול לפני שהאם הלכה לעבודה הוא איים עליה. הבנתי שהיה סכסוך בין האם לבן זוגה. הוא רצה להרוג את האמא אבל בגלל שלא הצליח להיכנס הוא רצח את הילדה כדי להכאיב לאמה. השכנים סיפרו שבשבועיים האחרונים הילדה לא רצתה לחזור הביתה מבית הספר".

"סילבנה ילדה מקסימה", המשיך ג'וני. "היא הייתה ילדה חכמה וחייכנית. היה לה קשר עם אנשים. ידידה של המורות, של הילדים. איך אפשר להרוג אותה? זה לא מגיע לה. ברגע שהוא איים על האמא היא הייתה צריכה לקחת את הילדה אל השכנים או להתקשר למשטרה".


אלי נחמה, מנהל קמפוס ביאליק רוגוזין, שבו למדה צגאי אמר כי מדובר בילדה מדהימה. "היא הגיעה לכאן בכיתה ז'. השתלבה, חייכנית, צוחקת. לא היה שום סימן שמעיד על משהו. מעולם לא ידענו על חוויות שהיא עוברת. זאת הייתה הפתעה גמורה לנו בבית הספר".