צילום: משה שי, פלאש 90

הברחת הסמים באל על: נעצר חשוד נוסף

אסי בן אבו, אזרח העובד בבסיס צה"ל בצריפין ללא עבר פלילי, טען כי אינו מכיר את שאר המעורבים - אך המשטרה טוענת כי ראיות שנאספו בחקירה הסמויה קושרות אותו להברחות. מעצרו הוארך בשמונה ימים. עורך דינו: "מדובר באדם נורמטיבי שלא מעורב בפלילים"
רועי ינובסקי
27 בנובמבר 2018
17:59

חשוד נוסף במעורבות בהברחת קוקאין במטוסי אל על נעצר היום (שלישי). בתוכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב' פורסם כי החשוד הוא אסי בן אבו, אזרח העובד בבסיס צה"ל בצריפין ללא עבר פלילי. הוא חשוד שחבר למערך שהפעיל רמי יוגב שהבריח כמויות גדולות של קוקאין, תוך שהוא מנצל את מעמדו כעובד בעל סיווג ביטחוני גבוה מאוד, האחראי על הקשר עם השב"כ וגורמי הבטחון בחו"ל.


בן אבו טען כי הוא כלל לא מכיר את שאר המעורבים, אך המשטרה טוענת כי ראיות שנאספו בחקירה הסמויה קושרות אותו להברחות. השופט גיא אבנון האריך את מעצרו בשמונה ימים. כפי שפורסם בכאן חדשות, ההערכה שמעגל האנשים השותפים למערך הסחר וההברחות גדול יותר וצפויים מעצרים נוספים.

עו"ד נס בן נתן המייצג את בן אבו מסר כי "מדובר באדם נורמטיבי שלא מעורב בפלילים שאין לו קשר למיוחס לו. היחידה החוקרת לא הטיחה בו דבר וחצי דבר שמבציע על מעורבותו. מכאן שלא ברור לנו פשר מעצרו ואנו שוקלים להגיש ערר על החלטה זו".

אתמול פורסם כי יוגב, ראש מדור פיתוח אמצעים וממונה בטיחות אגפי בחברה, ובנו שלום שעבד בעבר בחברה, חשודים כי הבריחו סמים בכמות גדולה לארץ תוך שימוש במטוסי אל על, לצד שני חשודים נוספים. על פי החשד, העבירות בוצעו במקומות הרגישים והמאובטחים ביותר. במשטרה אומרים כי מדובר בפרשה גדולה רחבת היקף וכי ההברחות התבצעו בצורה מתוחכמת.

תגיות:
אל על