תמונות ראשונות מפעילות צה"ל ליד הגדר

בולדוזרים וכוחות צבאיים: חיזבאללה מפרסם תמונות מהפעילות ליד הגבול

ההסברה הצבאית של חיזבאללה פרסמה תמונות מפעילות צה"ל ליד הגדר. גורמים בארגון אמרו לעיתון הלבנוני "א-נהאר": "נתניהו שרוי במשבר והוא מנסה לברוח קדימה וליצור מערכה של טחנות רוח עם הצד הלבנוני"
רועי קייס
04 בדצמבר 2018
11:21

ההסברה הצבאית של חיזבאללה פרסמה היום (שלישי) תמונות מפעילות צה"ל ליד הגדר, כחלק מהמבצע שהחל לנטרול המנהרות של ארגון הטרור הלבנוני. בתמונות שפורסמו נראים בין השאר בולדוזרים וכלי רכב נוספים, כמו גם כוחות הפועלים בסמוך לגדר. גורמים בארגון אמרו לעיתון הלבנוני "א-נהאר" כי "נתניהו שרוי במשבר והוא מנסה לברוח קדימה וליצור מערכה של טחנות רוח עם הצד הלבנוני".


חבר המועצה הפוליטית של חיזבאללה, חסן חבאללה, אמר לאתר החדשות "שיהאב" המקושר לחמאס: "ההתנגדות במצב כוננות ועירנות תמידיים, ובמעקב קרוב אחר כל תנועות האויב בכלל החזיתות. ישראל יודעת שהעידן שבו הייתה מכה והיוזמה והתוקפנות היו שלה - עבר. ההתנגדות היום מסוגלת להדוף כל תוקפנות ישראלית ולהביא לאבידות בקרבה כמו כן היא יכולה להכות באויב".

המועצה הלאומית לתקשורת בלבנון הזהירה את מוסדות התקשורת במדינה, אתרים אלקטרוניים ופעילים ברשתות החברתיות ש"לא ליפול במלכודת התעמולה של ישראל, ולא לתת שירות למסעות ההפחדה שהיא מפיצה נגד לבנון באמצעות פרסום סרטונים מומצאים ואיומים לבצע תוקפנות".


עוד נאמר בהודעה כי "ככל הנראה ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מנסה להטות את תשומת הלב מהמרדף אחריו בעניין השחיתות, מה שמצריך מודעות וסולידריות לבנונית והבנה שהסכנה האמיתית שנשקפת ללבנון היא האויב הישראלי".