נתניהו ובנט
Yonatan Sindel/Flash90, Miriam Alster/Flash90

בנט נגד נתניהו: עשית מעשה נבזי, התנצל בפני אשתי

על פי פרסום של חברת החדשות, ראש הממשלה ביקש מבעלי בזק לשעבר שאול אלוביץ' לפרסם ידיעה מכפישה על רעייתו של שר החינוך גילת בנט. השר בתגובה תקף את נתניהו: "תתבייש לך". בליכוד השיבו: "אין גבול לצביעות, הכפיש את שרה נתניהו בכל הזדמנות"
מיכאל שמש
05 בדצמבר 2018
21:05

בנט במתקפה חריפה נגד נתניהו: שר החינוך טען הערב (רביעי) כי ראש הממשלה עשה מעשה "נבזי ופחדני". זאת בעקבות פרסום בחברת החדשות, שלפיו נתניהו ביקש מבעלי בזק שאול אלוביץ' לפרסם באתר "וואלה" ידיעה מכפישה על גילת בנט, אשתו של שר החינוך.

"צר לי עליך, מר נתניהו. ‏טרחת אישית להתקשר לבעלי 'וואלה' כדי לפגוע באשתי", הטיח בנט. "‏זהו מעשה נבזי ופחדני. תתבייש לך. ‏התחתנתי עם גילת, אישה מופלאה, ישראלית מבית חילוני וערכי, ויחד הקמנו בית ציוני דתי נפלא. ‏משפחתי היא גאוות חיי. אל תתנצל בפניי, אני לא מעוניין. ‏תתנצל בפני אשתי".

לאחר הדברים של בנט, בליכוד הגיבו: "אין גבול לצביעות של בנט, הוא זה שצריך להתנצל. עיתונאים רבים יודעים שמן הרגע שעזב את לשכת נתניהו, בנט לא הפסיק לתדרך נגד שרה נתניהו ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות. מי שיש לו חמאה על הראש, שלא יצא לשמש".

הערב פורסמה בחברת החדשות גרסתו של שאול אלוביץ', על פי מסמכים ושיחות עם מקורבים לאיש העסקים. אחד מהם סיפר כי "יום אחד נתניהו ביקש ממנו לפרסם כתבה שגילת, אשתו של נפתלי בנט, הייתה שפית במסעדות לא כשרות. הם לא הסכימו לפרסם דבר כזה".

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, מיהר להגיב למתקפה של בנט, ובחשבון הפייסבוק שלו כתב: "נו ואתה עשית את זה מיליון פעמים נגד אמא שלי עם נוני מוזס ועם כל עורך של כל כלי תקשורת אפשרי במדינה. נו ו?".