חפש
Languages
קווין הארט
צילום: אי-פי

קווין הארט החליט להתפטר מהגשת טקס פרסי האוסקר

הקומיקאי הודיע כי אינו רוצה "לגנוב את תשומת הלב מערב שאמור לחגוג כשרונות רבים", לאחר שהתעוררה סערה סביב ציוצים נגד הקהילה הגאה שפרסם בעבר. "אני מתנצל מעומק לבי בפני קהילת הלהט"ב על מילותיי חסרות הרגישות", כתב בחשבון הטוויטר שלו
איתמר מרגלית
07 בדצמבר 2018
10:35

הקומיקאי קווין הארט הודיע הבוקר (שישי) כי בכוונתו להתפטר מהגשת טקס פרסי האוסקר, זאת בעקבות סערה שהתעוררה סביב ציוצים נגד הקהילה הגאה שפרסם בעבר. בציוץ בטוויטר כתב הקומיקאי כי אינו רוצה "לגנוב את תשומת הלב מערב שאמור לחגוג כשרונות רבים", והוסיף התנצלות: "אני מתנצל מעומק לבי בפני קהילת הלהט"ב על מילותיי חסרות הרגישות מן העבר, ומתנצל על שפגעתי באנשים. אני מתפתח, ואמשיך לעשות כך. מטרתי היא לחבר בין אנשים ולא ההיפך". הארט מסר את הערכתו לאקדמיה והוסיף כי הוא מקווה שיוכלו להיפגש שוב.  טרם נמסר מי צפוי להחליפו.

אמש כתב הארט בחשבון האינסטגרם שלו כי המבקרים צריכים "להפסיק להיות שליליים" אחרי שציוצים שהעלה בעבר לחשבון טוויטר שלו עלו שוב לסדר היום עם בחירתו להנחות את טקס האוסקר. בסרטון וידאו שצרף, טען הקומיקאי שהוא "אוהב את כולם".

בעבר צייץ כמה פעמים בטוויטר נגד קהילת הלהט"ב וב-2010, במהלך תוכנית סטנדאפ, אמר "אם תהיה לי אפשרות למנוע מבני להיות הומו - זה מה שאעשה". הארט נבחר להנחות את הטקס רק בשבוע שעבר. הוא נחשב לקומיקאי "עממי" ופרשנים טענו כי בחירתו הגיעה עקב הירידה באחוזי הצפייה בטקס היוקרתי בשנים האחרונות.