יגאל ומיקה בשן
צילום: רפי דלויה

מיקה בשן: "בשנים האחרונות יגאל סבל מכאבים ודיכאון, ההופעות עודדו אותו"

אלמנתו של המוסיקאי יגאל בשן שהלך אתמול לעולמו סיפרה בריאיון לכאן רשת ב' שלאחרונה נדרשה להיות לצדו ולחזק אותו, אך המפגש עם הקהל עשה לו טוב: "לא דיברנו על המוות. עטפו אותנו באהבה שאי אפשר לתאר ואמרתי לו, שלא יכול להיות יותר מזה". בשן יובא למנוחות מחר ב-15:00 בבית העלמין קרית שאול
"בחצי היום"
10 בדצמבר 2018
13:12

מיקה בשן, אלמנתו של הזמר והיוצר יגאל בשן שנפטר אתמול אומרת היום (שני) כי השנים האחרונות היו קשות לו. בריאיון לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב', אמרה מיקה בשן: "הוא מאוד סבל מכאבים. אני לא רוצה לפרט אבל מדובר בכל מיני תחלואים של כאבי גב, בטן ורגליים. זה השליך לו דיכאון מתמשך".

האינו לריאיון עם מיקה בשן בכאן רשת ב':

בשן סיפרה על ההתמודדות עם המצב הקשה: "נטשתי הרבה דברים כדי להיות לידו ואיתו ולחזק אותו, אבל ההופעות עודדו אותו והמפגש עם הקהל עשה לו טוב. הוא החזיק את עצמו להופעות. עטפו אותנו באהבה שאי אפשר לתאר. אמרתי לו שלא יכול להיות יותר מזה. כל הגילים, כולם הגיעו להופעות. זה היה מדהים".  

מיקה, שהייתה נשואה ליגאל בשן 46 שנים ציינה כי נושא המוות לנוכח מצבו של בעלה לא עלה בשיחות ביניהם. "לא דיברנו על המוות. כל מה שדיברנו עליו היה על המפגש הבא עם הנכד שלנו. הם לא גרים בארץ והיינו מדברים בכל ערב ונפגשים אחת לחודשיים. כשאני רואה מה קורה בטלוויזיה ואיך מדברים עליו וכל הניחומים שאנחנו מקבלים, זה כבוד גדול שהוא הרוויח אותו ביושר".

יגאל בשן הלך מש לעולמו בביתו בתל אביב בגיל 68. הוא הותיר אחריו אישה ושני ילדים. בשן החל את דרכו המוסיקלית בגיל 15 ומאז הוציא עשרות אלבומים וקטף תארים רבים, בהם פרס אקו"ם למפעל חיים שבו זכה בשנת 2016. בשן יובא למנוחות מחר ב-15:00 בבית העלמין קרית שאול. קודם לכן יוצב ארונו בשעה 12:00 בתיאטרון הלאומי הבימה.

תגיות:
יגאל בשן