דוברות המשטרה

הבטיח להשיב אהבה נכזבת - והונה בעשרות אלפי שקלים

המשטרה פרסמה את תיעוד הפשיטה על ביתו של החשוד, גבר בן 34 מרחובות החשוד שהתחזה למיסטיקן והציע להשיב אהבה נכזבת תמורת תשלום של עשרות אלפי שקלים. בתיעוד נראים כוחות המשטרה פושטים על ביתו של החשוד, שם מצאו סכומים גדולים של כסף מזומן
דניאל אלעזר
25 בדצמבר 2018
14:26

הבטיח להחזיר אהבות נכזבות - והונה נשים בעשרות אלפי שקלים: בתום חקירה סמויה המשטרה עצרה את שרון גולן, גבר בן 34 מרחובות בחשד שהציג את עצמו כמיסטיקן שבכוחות להחזיר אהבות קודמות ומכר את "שירותיו" באינטרנט. בתיעוד שפרסמה המשטרה נראה רגע הפשיטה על ביתו של החשוד, שנשמע צועק: "סליחה, לא עשיתי כלום".


החשוד פרסם את שירותיו באתרים שהקים למטרה זו, הבטיח להחזיר לפונות אהבות נכזבות תמורת תשלום של אלפי שקלים. את התשלום דרש שיפקידו לחשבונות בנק משתנים, מהם היה מושך את כספים באמצעות קוד שהשיג במרמה מקורבנותיו ומבלי שראו אותו מעולם.

עוד עלה מהחקירה שהחשוד פרסם את שירותיו באמצעות זיוף כתבה באתר אינטרנט מוכר שעסקה בנושאי אהבה, תוך שהוא מוסיף לכתבה את פרטיו והמלצות אודות שירותיו, באופן שנראה חלק מהכתבה המקורית.

על פי החשד, בשיטה זו הצליח החשוד להונות כספית ונפשית עשרות קורבנות שאותן עשק, תוך ניצול מצוקתן. הוא קיבל מהן במרמה עשרות אלפי שקלים. באחד המקרים הצליח להונות פונה ב-47 אלף שקלים.

אתמול פשטו שוטרי ובלשי מחלק ההונאה של משטרת מחוז תל אביב על ביתו של החשוד, עצרו אותו ותפסו רכוש רב ששימש אותו לביצוע העבירות, לרבות כסף מזומן רב. מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית משפט השלום בתל אביב עד יום חמישי.