יואב גלנט ובנימין נתניהו
צילום: פלאש 90

ח"כ ביטן אישר בכאן רשת ב: יואב גלנט עובר לליכוד

ביטן נשאל בריאיון לקיטל וסיקולר על עתידו של השר מכולנו, ואמר כי הוא נמצא בדרכו למפלגת השלטון: "אני יודע מזה כבר הרבה זמן". מגלנט נמסר: "אין תגובה"
קיטל וסיקולר
27 בדצמבר 2018
09:54

שם חדש בליכוד: ח"כ דוד ביטן אישר הבוקר (חמישי) בריאיון לשלום קיטל ונעמה סיקולר בכאן רשת ב כי השר יואב גלנט מכולנו נמצא בדרכו לשורות המפלגה. "גלנט מגיע אלינו. אני יודע את זה כבר הרבה זמן", אמר ביטן. מטעמו של גלנט נמסר אחרי הריאיון: "אין תגובה".

האזינו לדבריו של ביטן בריאיון לכאן רשת ב

ביטן נשאל בנוגע לכניסתם של של אישים כמו בני גנץ, משה יעלון וגל הירש למערכת הפוליטית ואמר כי בליכוד לא חוששים מכך. "אני לא חושב שזה מטריד. הם מקבלים קולות על חשבון הגוש השמאלי של המפה, כך שזה לא משפיע עלינו. אולי מנדט לפה או לשם", קבע ביטן. לדבריו, "זה רק מפורר את המחנה השני, הם לא מהווים אלטרנטיבה לכלום".

הח"כ התייחס לפרסום ב"ישראל היום", שלפיו ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לא מתכוון לפרוש - גם אם יוחלט להגיש נגדו כתב אישום. "הוא אמר את זה כמה פעמים. החוק הוא ברור - ראש ממשלה יכול להמשיך לכהן", אמר יו"ר הקואליציה לשעבר. "זו תוצאה בעייתית, כי אם אתה פורש בגלל העניין הזה אין לך לאן לחזור, ואז מקבלים את העונש עוד לפני התוצאה של ההליך הפלילי".