זירת התאונה בכביש 232
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

תאונה קטלנית רביעית בחודשיים: גבר כבן 40 נהרג בכביש 232

התאונה אירעה בין קיבוץ בארי לרעים. שני בני אדם נפצעו קל. בשבועיים האחרונים היו שתי תאונות נוספות בכביש, בהן נהרגו שלושה בני אדם
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
28 בדצמבר 2018
17:48

גבר כבן 40 נהרג היום (שישי) בתאונת דרכים בכביש 232 בין קיבוץ בארי לרעים. שני בני אדם נפצעו קל בתאונה. זוהי התאונה הקטלנית הרביעית בכביש מאז חודש אוקטובר.

פרמדיק של מגן דוד אדום מנחם בלומנטל סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, נהג אחד מהרכבים, גבר כבן 40 שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות, אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. הנהג והנוסע מהרכב השני, שמעוצמת התאונה הדרדר לשוליים, נבדקו בשטח ולא נזקקו לפינוי לבית חולים".

בשבועיים האחרונים היו שתי תאונות נוספות בכביש, בהן נהרגו שלושה בני אדם. לפני שבוע נהרגו בכביש אורי ואביאל דוד – אב ובנו החייל. יומיים לפני כן נהרג החייל ירין קרובי. ב-24 באוקטובר נהרג בכביש באזור אשכול כפיר דינר – בן 23.

לפני ארבע שנים אושר בממשלה תקציב של 250 מיליון שקלים לשיפוץ הכביש לשני נתיבים לכל כיוון. עד כה הכסף לא עבר ועובדים רק על חלק קטן מהכביש שאורכו כשמונה קילומטרים. לפני שבוע פרסמה עמותת "אור ירוק" נתונים ולפיהם, ב-15 השנים האחרונות אירעו בכביש 232 יותר מ-600 תאונות דרכים, שגבו את חייהם של 43 בני אדם.