משה יעלון
צילום: פלאש 90

יעלון על ההסכם עם גנץ: "זו רק ההתחלה"

שר הביטחון לשעבר התייחס לפרסום בחדשות השבוע בכאן 11, לפיו הוא והרמטכ"ל לשעבר ירוצו ברשימה משותפת בבחירות הקרובות. אמש דווח כי השניים צפויים לחבור לעדינה בר שלום, בתו של הרב עובדיה יוסף
חן ביאר
29 בדצמבר 2018
13:20

שר הביטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון, התייחס היום (שבת) לפרסום בחדשות השבוע בכאן 11, לפיו הוא והרמטכ"ל לשעבר ירוצו ברשימה משותפת בבחירות הקרובות. "מה שמדווחים כרגע מבחינת חיבורים זו רק ההתחלה", אמר יעלון באירוע שבתרבות בחיפה, והוסיף: "גנץ ואני מדברים לא מהיום, עוד לפני שהוכרזו הבחירות, כדי להגיע לבסיס משותף וסדר יום משותף". אמש דווח כי יעלון צפוי להציג את מפלגתו החדשה בשבוע הבא, וכי השניים צפויים לחבור לעדינה בר שלום, בתו של הרב עובדיה יוסף.

יעלון חזר על הצהרתו לפיו לא יישב בממשלה בראשות נתניהו, אך הוסיף: "אני לא מחרים את הליכוד".

יעלון טען כי הפרסום אודות המנהרות בצפון היה נגוע בשיקולים פוליטיים: "כל מי שעיניו בראשו מבין שעניין המנהרות בצפון היה תירוץ לנושא פוליטי. אנחנו עוקבים אחרי המנהרות עוד בזמן היותי שר הביטחון".


יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי התייחס באירוע לחקירות ראש הממשלה על רקע הבחירות: "אם נתניהו ינצח בבחירות, דבר ראשון הוא מחוקק חוק שיעצור את החקירות. מי שחושב שאלו בחירות לשנה, אין לו מושג". גבאי ביטל את הדיווחים על כוונות ההתפלגות של ח"כים ממפלגת העבודה: "כבר שנה וחצי אני קורא על זה ולא קורה כלום. זה אחלה בשביל כתבים פוליטיים".