התחזה לדוגמן, הטריד נערות ברשת – וסחט אותן

כתב האישום שהוגש נגד גבר בן 38 מראשון לציון, מתאר איך הציג עצמו כנער שעוסק בדוגמנות ויצר קשר עם 11 נערות בוואטסאפ ובאינסטגרם. הוא שכנע אותן לקיים שיחות מיניות, ובשניים מהמקרים איים לפרסם תמונות אינטימיות שלהן
רועי ינובסקי
02 בינואר 2019
10:22

כתב אישום הוגש היום (רביעי) לבית משפט השלום בראשון לציון נגד תושב העיר בן 38, בגין הטרדה מינית וסחיטה באיומים של 11 קטינות ברשת. הוא נאשם גם בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות.

לפי כתב האישום, הנאשם יצר קשר עם הנערות בוואטסאפ ובאינסטגרם. הוא התחזה לצעיר שעוסק בדוגמנות, ואף נהג לשלוח להן תמונות של נערים תוך שהוא מזהה את עצמו כמצולם. הוא טען בפניהן כי הוא מעוניין לקיים איתן קשר רומנטי.

הנאשם, לפי האישום, ביצע את המעשים בזמן שבית משפט אסר עליו להשתמש בסמארטפון בגלל הליך משפטי אחר שמתנהל בעניינו. למרות זאת, הוא רכש לעצמו מכשיר שבאמצעותו יצר את הקשר עם הנערות. עוד עולה מסעיפי כתב האישום כי הוא ניהל שיחות מיניות עם אותן נערות, שבהן קיבל – או ניסה לקבל – תמונות אינטימית שלהן. הוא גרם לחלק מהן לבצע מעשה מיני בגופן.

בשניים מהמקרים, הנאשם סחט את הנערות באיומים ואמר להן שיפרסם את התמונות האינטימיות שלהן אם לא ישלחו לו תכנים מיניים נוספים. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.