עמיר פרץ

ח"כים בעבודה לעמיר פרץ: הובל את המהלך להדחת היו"ר

חברי כנסת לוחצים על יו"ר המפלגה לשעבר להוביל את המאבק נגד אבי גבאי, בהבטחה שיתמכו בו לאחר מכן לתפקיד יו"ר המפלגה. נכון לעכשיו, פרץ מסרב לקחת חלק במאבק. במפלגה טוענים שללא סיוען של דמויות בכירות - יהיה קשה בהרבה להוביל את ההדחה
זאב קם
03 בינואר 2019
20:53

חברי כנסת במפלגת העבודה לוחצים על עמיר פרץ להצטרף ואף להוביל את המאבק נגד יו"ר המפלגה, אבי גבאי, ולסייע להדחתו. לפי הדיווח הערב (חמישי) בחדשות הערב בכאן 11, חברי הכנסת מבטיחים לפרץ שיתמכו בו לתפקיד יו"ר המפלגה, במקומו של גבאי, בתמורה להובלת המאבק. לפי שעה פרץ מסרב להיכנע ללחצים ולא מעוניין לקחת חלק במאבק. במפלגה טוענים שללא סיוען של דמויות בכירות - יהיה קשה בהרבה להוביל מהלך להדחת היו"ר.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


מוקדם יותר היום פורסם כי פעילים במפלגה פתחו במהלך להדחת היו"ר ומנסים לגייס את 1,350 צירי הוועידה הדרושים לכינוסה - אך סיכויי המהלך ככל הנראה קלושים. הפעילים פתחו קבוצת ווטסאפ לצורך השלמת המהלך ומנסים לגייס את החתימות הדרושות.

הפעילים דורשים לקיים בחירות מחודשות לתפקיד יו"ר המפלגה, וכן לקיים פריימריז לרשימת העבודה לכנסת ה-21 ללא שריונים. רק לפני שבועיים נעשה ניסיון לכנס ועידה כזו, אך היא נכשלה. חברי כנסת מרכזיים מהמפלגה לקחו חלק באיסוף החתימות.