-

"בכל חיבור אהיה מספר אחת": אבי גבאי יורה

אחרי הסערה הפוליטית שיצר בהיפרדות מציפי לבני ובפירוק המחנה הציוני, יו"ר מפלגת העבודה בריאיון מיוחד לאמיר בר שלום: "לבני קבעה את הכללים במאי שעושים הכל מול המצלמות"
אמיר בר שלום
04 בינואר 2019
22:00

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי התייחס הערב (שישי) לסערה סביב מפלגתו על רקע ההדחה של יו"ר התנועה ציפי לבני וההתרסקות בסקרים. "אני לא שולל חיבורים" אמר גבאי, אך הדגיש בריאיון לאמיר בר שלום בחדשות השבוע בכאן 11 כי "בכל חיבור אהיה מספר אחת". גבאי הבהיר כי לא יתפטר מתפקידו.

על הדחתה של לבני אמר גבאי כי זה מהלך שהוא חשב עליו זמן רב. "ברגע שהבנתי שהיא לא מחויבת לשינוי הבנתי שאנחנו צריכים להיפרד. אני נאמן למחנה שלנו. בתחרות הג'נטלמניות אני יכול לנצח את כולם. היא קבעה את הכללים במאי שעושים הכל מול המצלמות", הסביר יו"ר העבודה.

פרשנות: גנץ ממשיך לשתוק, גבאי מציע לחבריו התאבדות פוליטית

יו"ר העבודה גבאי ציין כי הוא לא מתרגש מהסקרים, שכרגע מבחינת מפלגתו, נמצאים בשפל. "השאיפה היא להקים קואליציה של אלה שמאמינים בשינוי. אני אומר – אל תתייאשו. אני לא מתרגש מהסקרים היום, בסוף בבחירות הציבור יצטרך לשאול את עצמו במי הוא מאמין", אמר.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

גבאי ציין כי רוב המפלגה תומכת בו: "כשאתה עושה שינוי – אם אין אנשים שמתקוממים נגד כנראה שלא עשית הרבה". יו"ר העבודה הבהיר שוב כי הוא לא רוצה לשבת בממשלה של בנימין נתניהו. "אני קורא להתחייב – לא יושבים בממשלת נתניהו".

תגיות:
אבי גבאי