חפש
Languages
תאונת הדרכים בעמק יזרעאל
צילום: דוברות המשטרה

4 הרוגים בתאונות דרכים בסוף השבוע

תושב זרזיר בן 59 נהרג בהתהפכות רכב בעמק יזרעאל, והפך להרוג הרביעי בכבישים מאז הלילה שבין יום חמישי לשישי. רכבו נפל לוואדי ונעצר רק אחרי מרחק רב
חן ביאר
12 בינואר 2019
19:29

תושב זרזיר בן 59 נהרג הערב (שבת) בתאונת דרכים בין בסמת טבעון לאלוני אבא שבעמק יזרעאל. הרכב שבו נסע האיש התהפך בכביש 7353, וצוות מגן דוד אדום שהגיע לזירת התאונה קבע את מותו במקום. בכך, עלה מניין ההרוגים בסוף השבוע לארבעה בני אדם בשלוש תאונות שונות.

מחקירה התאונה עלה כי הנהג התנגש במעקה בטיחות בצד הכביש, והתהפך עם רכבו בצד הדרך. פרמדיק מד"א מתן פאר שחזר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. הרכב שהתהפך נפל לוואדי ונעצר במרחק רב מהכביש. ירדנו למטה עם ציוד רפואי על מנת להעניק טיפול רפואי לנהג הרכב, ששכב על הקרקע בסמוך. הוא היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית קשה. ביצענו בו פעולות החייאה, אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".


הלילה נהרג צעיר בן 26 בתאונת דרכים צפונית לדיר אל-אסד בכביש 854, גם כן בהתהפכות רכבו. נהג הרכב ונוסע נוסף שהיה בו נפצעו באורח קל-בינוני, ופונו לקבלת טיפול במרכז הרפואי לגליל בנהריה. הנהג אמר לשוטרים כי איבד שליטה על הרכב מסיבה לא ברורה.

בלילה שבין חמישי לשישי נהרגו שני בני אדם כשהרכב שבו נסעו התהפך ועלה באש על כביש 4 בחיפה, בקטע שבין גשר פז לצ'ק פוסט. מותם של השניים נקבע במקום. בתאונת דרכים נוספת שהתרחשה היום סמוך למושב אלקוש בצפון, נפצע רוכב אופנוע בן 27 בינוני אחרי שהחליק בנסיעה. הוא פונה למרכז הרפואי לגליל בנהריה.