לילי פרג ופרחיה סרוסי

דיווח: אותרו גופותיהן של שתי הישראליות שנעדרו בארגנטינה

לפי הדיווח, השתיים, לילי פרג ופרחיה סרוסי, אותרו בנכס ששייך לגיל פרג, בנה של פרחיה שעצור בפרשה. בריאיון לכאן חדשות אמר אחיו, גיא: "הוא היה האחרון שראה אותן, ולכן טבעי שהמשטרה תחקור אותו"
ורד פלמן ויותם רוזנוולד
26 בינואר 2019
22:22
עודכן ב 06:53

כלי תקשורת בארגנטינה דיווחו אמש (שבת) כי נמצאו גופותיהן של שתי האחיות הישראליות שנעדרו בשבועיים האחרונים במדינה. לפי הדיווח, לילי פרג (54) ופרחיה סרוסי (63) נמצאו בנכס ששייך לגיל פרג - בנה של פרחיה.

כלי תקשורת בארגנטינה דיווח כי גיל, החשוד ברצח הכפול, איים להתאבד לאחר מעצרו. כמו כן דווח כי המשטרה עשתה שימוש בכלבים כדי לאתר את גופות הנשים.

"האחרון שראה אותן" 

גיא סרוסי, בנה של פרחיה, שנעדרת בארגנטינה יחד עם אחותה לילי, ואחיו של גיל, שנעצר בחשד לרצח, הגיב לראשונה בריאיון לכאן חדשות על הפרשה, לפני הדיווח על מציאת הגופות. "אנחנו לא מתייחסים כרגע לשמועות, לא קיבלנו שום מידע מעבר לספקולציות", אמר בעקבות מעצרו של אחיו. "גיל היה האחרון שראה אותן ולכן טבעי שהמשטרה תחקור אותו. לאמא שלי היה קשר שוטף איתו, והיא ביקרה שם פעם אחת קודם לכן". הוא קרא למדינה להתערב: " מדינת ישראל לא צריכה להשאיר את זה רק בידיים של הארגנטינאים".

מנגד, דובר המשטרה המקומית אמר בשיחה עם כאן חדשות כי נמצאו נגד גיל ראיות. "בחיפוש בבית שלו נמצאו דגימות דם שיש להן התאמה לאימו ולדודתו. לגיל היו בעיות כלכליות וככל הנראה כאשר אימו ודודתו היו אצלו בבית הייתה להם שיחה על כסף". המשטרה הוסיפה כי היא סבורה שהבן קבר אותן בביתו או בבית הקברות ליד הבית.

הקשר עם המשפחה התנתק

האחיות נעדרו כשבועיים. בדיווח בתקשורת המקומית נכתב כי הן נסעו לבקר את בנה של סרוסי, שמתגורר בעיר.  

בפוסט בפייסבוק, שפורסם לאחר היעלמן ושפרסמה ורד סרוסי, נכתב: "פרחיה סרוסי ולילי פרג, ישראליות דוברות אנגלית, נעדרות במנדוסה שבארגנטינה. הפעם האחרונה ששמענו מהן הייתה ביום שישי ה-11.1.19, ב-2:30 - זמן מקומי. אנחנו יודעים כי בזמן הזה הן היו בדירה ששכרו".

עוד נכתב: "מאז הן לא היו בקשר עם בני המשפחה בישראל ובאוסטרליה. הייתם במנדוסה בימים האחרונים? פגשתם אותן או ראיתם? מכירים מישהו שנמצא באזור? אם יש לכם מידע כלשהו, צרו איתנו קשר בבקשה".