-

14 שנות מאסר נגזרו על גבר שאנס את בתו החורגת

הנאשם, ששמו אסור בפרסום, הורשע בביצוע שני מעשי אונס בבת 9 ובתקיפה מינית של בת נוספת, גם היא קטינה. בנוסף למאסר בפועל, נגזרו עליו 21 חודשי מאסר על תנאי ופיצוי כספי לשתי המתלוננות
חן ביאר
31 בינואר 2019
11:49

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (חמישי) 14 שנות מאסר על נאשם ששמו אסור בפרסום, לאחר שהורשע בביצוע שני מעשי אונס בבתה של אשתו, כשהייתה בת 9. בנוסף, הורשע הנאשם בביצוע מעשי סדום ובהטרדות מיניות של הבת. כמו כן, הורשע בתקיפה מינית של בת נוספת. שתי הבנות היו קטינות בעת האירועים. בנוסף לעונש המאסר בפועל, נגזרו על הנאשם 21 חודשי מאסר על תנאי, וכן פיצוי כספי לשתי המתלוננות. 

השופטת רונית בש, שישבה בהרכב של שלושה שופטים, ציינה בגזר הדין כי "הנאשם ניצל את מעמדו כאביה החורג של המתלוננת ואת כמיהתה לדמות אב לשם סיפוק מאווייו המיניים והבזויים, ובתוך כך גרם לה לפגיעה רגשית קשה מנשוא. אין מדובר באירוע ספונטני וחד-פעמי, כי אם בסדרת מעשים שנמשכה על פני תקופה לא מבוטלת. הנאשם לא שעה לבקשותיה של המתלוננת חסרת האונים כי יחדל ממעשיו ושב ופגע בה מינית".

בחודש יוני האחרון נעצר תושב הקריות בן 50, בחשד שאנס את בתה בת ה-12 של זוגתו ואף הכניס אותה להריון. החשד לאונס עלה לאחר שהילדה הגיעה לבית החולים כשהיא מתלוננת על כאבי בטן. בתום בדיקות רפואיות התגלה כי היא הרה. לאחר שעברה הפלה, נלקחה מהעובר בדיקת ד.נ.א שהעלתה חשד כי האב של התינוק הוא אביה החורג.