ים המלח
צילום: תמיר וקיל

יש לנו גלויה מנצחת - קבלו את המנצח בתחרות הגלויות לאירוויזיון

אלפי תמונות שהציגו את ארץ ישראל היפה הגיעו אלינו במסגרת תחרות הגלויות לאירוויזיון, אבל זוכה יש רק אחד. קבלו את התמונה המנצחת ואת הצלם המאושר שמקבל כרטיסים לחצי גמר האירוויזיון
מערכת כאן
17 בפברואר 2019
18:45

לפני כחודש פנינו אליכם עם שאלה אחת פשוטה: רוצים כרטיסים לאירוויזיון?

אז הזמנו אתכם לשלוח לנו תמונות והצעות לאתרים שונים ומעניינים ברחבי הארץ, שיופיעו בגלויות הוידאו של אירועי התחרות, עם פרס גדול לתמונות הטובות והמקוריות ביותר - כרטיסים לחצאי הגמר של האירוויזיון שיתקיימו ב-14 וב-16 במאי באקספו תל אביב.

לא סיימנו להגיד "דוז פואה" והמערכת שלנו הוצפה בהצעות של אתרים ונופים מרהיבים מרחבי הארץ - יותר מ-6,000 תמונות עלו לפייסבוק ולאינסטגרם ותויגו תחת התיוגים המיוחדים שלנו  #כאן_גלויות ו-#כאן_אירוויזיון. אבל הייתה תמונה אחת שמשכה את עיננו ושבתה את תשומת ליבנו, והיא התמונה ששולחת צלם אחד מאושר לאירוויזיון בתל אביב. קבלו את התמונה הזוכה של תחרות האירוויזיון שלנו!

צילום: תמיר וקיל

צילום: תמיר וקיל 

הזוכה בזוג כרטיסים לחצי הגמר של האירווזיון הוא תמיר וקיל, בן 26 מירושלים שהגיע לאי בים המלח במסע אתגרי, "לקחתי את בת הזוג שלי לחופשה בים המלח, ישנו במלון ואמרתי שאני חייב למצוא את האי הזה. שמתי את כל הדברים בשש שקיות ושחינו לאי. היה מטורף כמעט התייבשנו, היינו באמצע האי ולא הבאנו מים אבל היה שווה את זה".

בכל מה שקשור לצילום תמיר הוא 'לייט בלומר', הטירוף התחיל אצלו לפני כ-5 שנים. היום הוא נמצא בארה"ב ומסיים תואר במנהל עסקים בבוסטון וכשהוא מבקר כאן הוא מחפש את המקום השווה הבא לצלם, "כל פעם שבאתי לארץ אמרתי אני לא מאמין איזו מדינה יפה יש לנו, בין הרגליים שלנו יש מקומות מדהימים. לא צריך לטוס רחוק מדי כדי לצלם".

ברכות לתמיר, שבחודש מאי יזכה לקחת חלק באירוע הגדול של אירופה, עם כרטיס לחצי גמר תחרות האירוויזיון. 

הנה עוד כמה תמונות שמגיע להן מקום של כבוד בתחרות - 

תודה לכל מי ששלח תמונות והעניק טפח מפניה היפות של ישראל, שנוכל להציג בפני כל האירופה. נתראה באירוויזיון 2019 באקספו תל אביב!

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק >>